reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

No właśnie dostałam na awidnosc IgG i igm . Mam zrobić za 2 tyg .
A jak wyjdzie że trscmam aktywne to co wtedy ? Coś sie bierze na to czy jak ? Czy sie obserwuje czy dziecku dostanie jakiś lek po urodzeniu ?
A IgM masz wynik? Zawsze możesz dla świętego spokoju zrobić badania od razu, te 2 tygodnie nic nie zmienią, chyba że masz aktywny wirus opryszczki to może lekko zaburzać wynik.
Jak jest aktywne zakażenie, to jest w Polsce leczenie - przyjmuje się 16 tabletek walacyklowiru dziennie + wzmożona obserwacja płodu pod kątem wszelkich nieprawidłowości. Polecam grupę na fb Cytomegalia w ciąży - to grupa fundacji, która bardzo pomaga w temacie i zawalczyła i wproadzenie leczenia w Polsce :)
 
reklama
U mnie po wczorajszej wizycie wszystko ok. Dzidziulek ma już 3 cm! Wszystko już ma, ręce, nóżki, ruszał sobie nimi :) 20240105_083909.jpg
 
U nas widać tylko pęcherzyk czyli chyba będzie puste jajo :(
Przez tydzień pęcherzyk urósł jeszcze raz tak jak był , beta rośnie ale wolniej niż powinna..
Mam zrobić betę w pon i kontrola w pt za tydzień - na razie czekamy …
Bardzo mi przykro. W zeszłym roku przeszłam puste jajo płodowe i wiem, jakie to okropne uczucie. A teraz jestem w prawidłowej ciąży, więc to puste jajo nie przekreśla przyszłości 🫂
 
U nas widać tylko pęcherzyk czyli chyba będzie puste jajo :(
Przez tydzień pęcherzyk urósł jeszcze raz tak jak był , beta rośnie ale wolniej niż powinna..
Mam zrobić betę w pon i kontrola w pt za tydzień - na razie czekamy …
Ehhh... Przytulam Cię bardzo mocno 🥺❤ będziemy razem czekać w niepewności... 🥺
 
reklama
Ja dzisiaj rano obudziłam się w świetnej formie i aż poczułam niepokój z tego powodu. Zaczęłam się ogarniać i w myślach mówię „dzidzia daj znać, że wszystko ok”😌 nie minęły 3 minuty i musiałam deskę klozetową podnieść żebym na pewno zdążyła głowę w odpowiednim miejscu umieścić 🤢😂❤️
 
Do góry