reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
U mnie 10+ i też mdłości odrobinę zmalały, za to pomału włącza się ssanie na jedzenie 🤦‍♀️
Z okazji wyprzedaży zamówiłam już spodnie ciążowe i sukienkę na lato, dzisiaj powinny być w paczkomacie :)
Ja właśnie muszę kupić sobie nowe dżinsy, bo mi się jedne podarły i chyba kupię już ciążowe. W ogóle to wieczorami wyglądam jak spuchnięty obwarzanek w piątym miesiącu ciąży. Ja słyszałam, że drugą wcześniej widać niż pierwsza, ale bez przesady, w pierwszej to ludzie zaczęli widzieć dopiero koło 6 miesiąca 😅
 
Ja właśnie muszę kupić sobie nowe dżinsy, bo mi się jedne podarły i chyba kupię już ciążowe. W ogóle to wieczorami wyglądam jak spuchnięty obwarzanek w piątym miesiącu ciąży. Ja słyszałam, że drugą wcześniej widać niż pierwsza, ale bez przesady, w pierwszej to ludzie zaczęli widzieć dopiero koło 6 miesiąca 😅
No właśnie pisałam już wcześniej, że u mnie w pierwszej było bardzo późno widać, a w tej już mam brzuszek. No masakra. Rano jest trochę mniejszy (ale jest), ale wieczorem w obcisłych ubraniach nie da się go ukryć., wygląda jak w 5 miesiącu. Połowa spodni jest już dla mnie niekomfortowa. Codziennie się ważę, ciągle mam wagę sprzed ciąży, więć to nie przytycie, to po prostu ciążowy brzuch ;)
 
No właśnie pisałam już wcześniej, że u mnie w pierwszej było bardzo późno widać, a w tej już mam brzuszek. No masakra. Rano jest trochę mniejszy (ale jest), ale wieczorem w obcisłych ubraniach nie da się go ukryć., wygląda jak w 5 miesiącu. Połowa spodni jest już dla mnie niekomfortowa. Codziennie się ważę, ciągle mam wagę sprzed ciąży, więć to nie przytycie, to po prostu ciążowy brzuch ;)
Melduję się również z brzuchem… taki jak teraz miałam chyba w połowie poprzedniej ciąży 😂 dżinsy noszę swoje, ale zamiast guzika gumka recepturka…🤪
 
reklama
@PepkaS już po czy jeszcze czekasz?
Jesteśmy już w domu, było opóźnienie, ale w gabinecie też siedzieliśmy długo.

Ale wszystko dobrze, łzy mi tam zaczęły lecieć mimowolne z tych emocji… nie spałam pół nocy chyba, wory mam pod oczami jak nie wiem.

Jestem dziś 6t5d, a z USG dzień mniej.
Pęcherzyk ciążowy wyliczyło na 7t.
Serce bije jak dzwon, ponad 140 uderzeń.
Fasol mierzy 0.71 cm.

Nie sądziłam, że usłyszę dobre wieści, po ostatnim razie naprawdę nastawiałam się na wszystko.

Oby było tak dalej 🥰

Mąż był ze mną, też mówi, że w ogóle niebo a ziemia co wtedy było widać
 

Załączniki

  • IMG_6221.jpeg
    IMG_6221.jpeg
    178,7 KB · Wyświetleń: 92
Do góry