reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A jaki to inny? Ja w sumie nie wiem jaki mam, ale taki zewnętrzny 😅 myje się go osobno i rurkę tez, ale i tak przez ten cały ekspres to mleko przechodzi żeby się ogrzać i spienic. Jedyne co zauważyłam to ze przy robieniu kawy z mlekiem się dużo szybciej „zakamienia” ekspres niż przy zwykłych czarnych.
Nie taki zewnetrzyny, z 6 części do mycia recznie. Zwykły wężyk z boku co wychodzi i się go w karton wklada i już. Bez mycia miliona części ;)
 
Dziewczyny, jestem po pobraniu. Trzymajcie kciuki.
@Kitsune czy Ty dzisiaj tez na pobranie?
Tak, ale nie wytrzymałam do popołudnia więc nie będzie 48h. Nieważne, dla mnie najważniejsze żeby w ogóle była wyższa bo teraz już i tak nie będzie tak szybko rosła jak wcześniej. Właśnie wróciłam z badania, więc czekamy na wyniki razem 🤞🤞🤞
 
Ja odpuscilam bete, czekam na wizyte 13go. W pierwszej ciazy badałam, bylo ok i puste jajo, w drugiej chodzilam po ścianach z nerwow i po co mi to było? Na nic nie mamy na tym etapie wplywu niestety :(
Moj lekarz prowadzacy po pierwszym poronieniu kazal brac luteine 2x1 jak zobacze 2 kreski i kwas foliowy 5mg i to biorę i zobaczymy :)
Ale niezmiennie trzymam kciuki za Wasze bety ❤️ no i za spokój, bo to tez bezcenne :)
 
reklama
Ja odpuscilam bete, czekam na wizyte 13go. W pierwszej ciazy badałam, bylo ok i puste jajo, w drugiej chodzilam po ścianach z nerwow i po co mi to było? Na nic nie mamy na tym etapie wplywu niestety :(
Moj lekarz prowadzacy po pierwszym poronieniu kazal brac luteine 2x1 jak zobacze 2 kreski i kwas foliowy 5mg i to biorę i zobaczymy :)
Ale niezmiennie trzymam kciuki za Wasze bety ❤️ no i za spokój, bo to tez bezcenne :)
Też bym odpuściła, gdyby nie ostatnia wizyta u lekarza ;) Zobaczę jaki będzie wynik i jutro USG.
 
Do góry