reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Macie jakies sposoby na przeziebienie w ciazy? Meczy mnie gardlo. Goraczki brak. Robilam test na covid ale negatywny i niech taki zostanie.
 
Macie jakies sposoby na przeziebienie w ciazy? Meczy mnie gardlo. Goraczki brak. Robilam test na covid ale negatywny i niech taki zostanie.
Mam ten sam problem. Kaszel suchy i taki wykrztuśny że płuca wypluwam... mleko z miodem, dużo picia ogólnie i isla do ssania. Tyle ja moge polecić, ale chętnie usłyszę inne podpowiedzi.
 
reklama
Pamiętam swoją beztroskę i szczęście przy pierwszej ciąży :)
Niestety ciąża po poronieniu nigdy taka nie będzie.
U mnie to samo. Pierwsza ciąża tak na żółtodzioba, nawet mi przez głowę nie przyszło że coś może pójść nie tak. Bete 2 razy robiłam, przyrost byl zacny i na tym skończyłam myśleć. Wizyta w 7 tyg też full optymizm.
I przy drugiej też tak podeszłam i dostałam życiem w ryj...
Teraz siedzę jak na szpilkach i pewnie do 12 tyg nic sie nie zmieni.
 
Do góry