reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć już dawno tak długo nie spałam żeby o 9 się obudzić. W nocy miałam koszmary. Ale ból się nie powtórzył. Ja też się jakoś uspokoiłam. I teraz już sama je wiem czy po prostu czekać do poniedziałku na wizytę.
Może chociaż zadzwoń do lekarza i powiedz co Ci się przydarzyło, on Cię bardziej uspokoi niż my bo lepiej wie ;)
 
reklama
Co tam u Was? Jak się czujecie? Kto ma termin na przyszły tydzień? 😊
Ja mam 🤪 ale cisza jak makiem zasiał, nawet nie zauważyłam żeby mi jakoś specjalnie brzuch opadł :(
Czuje się normalnie, nogi trochę puchną, ale przynajmniej spędziłam z rodziną swoje urodziny w dwupaku jak planowałam. Teraz czekam na męża urodziny, ale to już nie dotrzymam bo mnie sami potną 😋
 
Ja w nocy dziś czułam ciągłe kłucie jakby w cewkę, pobolewal mnie chyba pęcherz. Ale teraz już nic nie czuję. Ogólnie ciężką noc miałam. A Wy jak tam?
 
Cześć dziewczyny, ja mam cc na 4.08 ale w czwartek bylam na usg i jestem trochę zaniepokojona gdyż mala zawsze była w normie a teraz parametry wyszły na 36 tydzień, oprócz nóżek (kości udowej) które są idealnie do 38tc. Jakaś jestem niespokojna teraz:/ mam niby jeszcze w poniedziałek KTG żeby skontrolować. Jeszcze lekarz mi powiedział, że mam mały brzuszek... I już w ogóle teraz do terminu będę się chyba tylko martwić czy wszystko jest ok.
Jak tam u Was z tymi pomiarami na końcówce?
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja mam cc na 4.08 ale w czwartek bylam na usg i jestem trochę zaniepokojona gdyż mala zawsze była w normie a teraz parametry wyszły na 36 tydzień, oprócz nóżek (kości udowej) które są idealnie do 38tc. Jakaś jestem niespokojna teraz:/ mam niby jeszcze w poniedziałek KTG żeby skontrolować. Jeszcze lekarz mi powiedział, że mam mały brzuszek... I już w ogóle teraz do terminu będę się chyba tylko martwić czy wszystko jest ok.
Jak tam u Was z tymi pomiarami na końcówce?
Hej. Ja byłam na badaniach w czwartek i lekarz stwierdził, że mała jest ,,bardzo mała" waży 2780g i główka i brzusio ma na 36 tydzień, a jesteśmy w 37. Z kolei kość udowa wskazuje na 38 tydzień. Mówił, że mam się nie niepokoić, po prostu dziecko będzie drobniejsze, ale dla spokoju zlecił raz w tygodniu zapis KTG. Termin na 15.08.
 
Do góry