reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja mam taki zamysł żeby w domu juz na tych podkładach dużo się wietrzyć. Modlę się tylko aby te upały minęły..
A majteczki - horizon fajne mi się wydają i takie w sam raz, bo inne zamierzylam i mnie cisnęły, ale w uda🥲 wiec za male.

Ile przytyłyście do tego 33 tc?

Mi jak zostały podkłady to używałam przy dzieciach do przewijania.

Do 30 tygodnia miałam 8,5 kg na plusie. Teraz idę w poniedziałek w 32 tygodniu to pewnie będzie 10 kg.
 
reklama
Ja mam taki zamysł żeby w domu juz na tych podkładach dużo się wietrzyć. Modlę się tylko aby te upały minęły..
A majteczki - horizon fajne mi się wydają i takie w sam raz, bo inne zamierzylam i mnie cisnęły, ale w uda🥲 wiec za male.

Ile przytyłyście do tego 33 tc?
Ja przytyłam 15 kg do 33 tc. Później waga mi się zatrzymała. Teraz się boję zważyć, bo sobie wkręcam, że słabo przyrasta skoro już nie tyje. Chociaż lekarka mówiła, że to nie ma znaczenia i na usg wszystko wygląda w porządku. W każdym bądź razie czekam teraz z ważeniem do kolejnej wizyty - jestem ciekawa, ile będzie w 36 tc.
 
Mi jak zostały podkłady to używałam przy dzieciach do przewijania.

Do 30 tygodnia miałam 8,5 kg na plusie. Teraz idę w poniedziałek w 32 tygodniu to pewnie będzie 10 kg.
To tak jak ja:)
Ja w 35 TC mam około 6 -7 kg zależy o której się zwaze😁
o to malusienko….
Ja w 36 tc na plusie mam 7,5 kg
jeeeej
Ja przytyłam 15 kg do 33 tc. Później waga mi się zatrzymała. Teraz się boję zważyć, bo sobie wkręcam, że słabo przyrasta skoro już nie tyje. Chociaż lekarka mówiła, że to nie ma znaczenia i na usg wszystko wygląda w porządku. W każdym bądź razie czekam teraz z ważeniem do kolejnej wizyty - jestem ciekawa, ile będzie w 36 tc.
moja siostra w samym 8-9 mies przytyla ok 10 kg
Sama woda…. Dlatego martwie sie o ten 8-9 ile nabiore…..
 
reklama
Do góry