reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Luteiny nie biorę już od tygodnia. Na razie nie widzę dużej różnicy. Może trochę częściej brzuch mi twardnieje, ale też się więcej ruszam, więc może to od tego.
A co do pakowania to oprócz walizki mam dodatkowo torbę z ikei, bo zażyczyli sobie taką ilość podkładów, że nie zmieściłam się nawet w większą walizkę.
O a ile tych podkladow sobie zazyczyli??
Bo ciekawa jestem ile wziac?
 
Luteiny nie biorę już od tygodnia. Na razie nie widzę dużej różnicy. Może trochę częściej brzuch mi twardnieje, ale też się więcej ruszam, więc może to od tego.
A co do pakowania to oprócz walizki mam dodatkowo torbę z ikei, bo zażyczyli sobie taką ilość podkładów, że nie zmieściłam się nawet w większą walizkę.
Mi codziennie i dosc czesto brzuch twardnieje z bolesnym skurczem pomimo brania luteiny
 
Moja położna powiedziała, żebym zaczęła smarować dwa tygodnie przed terminem dwa razy dziennie. Ponoć to pomaga, więc smaruj śmiało :)
Ale super patent! Ja jedyne co złe wspominam z okresu po pierwszym porodzie to krwawiące wręcz sutki. Mały spadał na wadze a ja nie byłam już w stanie w pewnym momencie znieść bólu...
 
Ale super patent! Ja jedyne co złe wspominam z okresu po pierwszym porodzie to krwawiące wręcz sutki. Mały spadał na wadze a ja nie byłam już w stanie w pewnym momencie znieść bólu...

Ja miałam tak samo. Poszłam do CDL i okazało się że dziecko ma skrócone wędzidełko. Żaden lekarz na NFZ tego nie zauważył. Po podcięciu i masażach jak ręką odjął. Przy kolejnym dziecku już w szpitalu kazałam im to porządnie sprawdzić i od razu było okej. Generalnie poprawne karmienie piersią dziecka nie boli bo nie ma takiej możliwości. Jak znajdę to wrzucę tu tako super filmik który pokazuje jak dziecko powinno mieć głęboko brodawkę sutkową
 
Ja miałam tak samo. Poszłam do CDL i okazało się że dziecko ma skrócone wędzidełko. Żaden lekarz na NFZ tego nie zauważył. Po podcięciu i masażach jak ręką odjął. Przy kolejnym dziecku już w szpitalu kazałam im to porządnie sprawdzić i od razu było okej. Generalnie poprawne karmienie piersią dziecka nie boli bo nie ma takiej możliwości. Jak znajdę to wrzucę tu tako super filmik który pokazuje jak dziecko powinno mieć głęboko brodawkę sutkową
Wrzuć Olu koniecznie, pretty please :) I dzięki, że tu zaglądasz ❤️
 
3 paczki na łóżko i 3 paczki ginekologicznych, a paczka pampersów też jest dosyć spora, więc akurat wszystko zmieściłam w dodatkową torbę.
O matko
Czekaj, pogubilam sie.
Mowisz o podkladach - tych NA ktorych sie lezy - a ile podkladow ma 1 paczka Twoja? Ja zapakowalam podkladow do polozenia na lozko 12 sztuk… myslalam ze to duzo…

A ginekologiczne to te do majtek wkladane
- ile sztuk ma paczka Twoja? Ja tych do majtek wzielam w sumie 40 sztuk… 20 night i 20 zwyklych (4 op po 10 szt.)
 
O matko
Czekaj, pogubilam sie.
Mowisz o podkladach - tych NA ktorych sie lezy - a ile podkladow ma 1 paczka Twoja? Ja zapakowalam podkladow do polozenia na lozko 12 sztuk… myslalam ze to duzo…

A ginekologiczne to te do majtek wkladane
- ile sztuk ma paczka Twoja? Ja tych do majtek wzielam w sumie 40 sztuk… 20 night i 20 zwyklych (4 op po 10 szt.)
Te na łóżko opisali mi dokładnie, że mają być podkłady ochronne na łóżko seni 60x90 - paczka ma 5 sztuk, czyli wzięłam 15.
A te do majtek wkładane już nie podawali firmy tylko, że mają być 3 paczki - większość paczek po 10 sztuk i tak też wzięłam.
Więc w sumie wychodzą podobne ilości :)
 
reklama
3 paczki na łóżko i 3 paczki ginekologicznych, a paczka pampersów też jest dosyć spora, więc akurat wszystko zmieściłam w dodatkową torbę.
Na łóżko to już bez przesady szpital powinien takie coś posiadać mój szpital nie wymaga żadnych rzeczy dla dziecka procz na wyjście i żadnych podkładów ale ja mimo wszystko sobie kupiłam to nawet na zaś mi się mogą przydać jak będę po konizacji
 
Ostatnia edycja:
Do góry