reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

W szpitalu w którym zamierzam rodzić wznowili odwiedziny - 15 minut, jedna osoba dziennie do 1 pacjentki. Także wycieczek na szczęście nie będzie.
Jestem zaskoczona, że jeszcze są jakieś ograniczenia. Jak byłam pod koniec kwietnia to już zlikwidowali izolatki i odwiedziny były niby do 18, ale właściwie nikt nie pilnował tych godzin. W praktyce to cały czas ktoś się kręcił po oddziale. Wyrzucali dopiero przed wieczornym obchodem.
 
reklama
Nie ma odwiedzin w ogóle w szpitalu? U mnie jedna osoba może siedzieć od rana do wieczora i tak już było w kwietniu jak mi zakładali szew. Bardzo się wtedy cieszyłam że nie musze być sama
 
Ja w sumie już zaczęłam smarować te sutki lanoliną, nie wiem czy to w jakiś choć minimalny sposób pomoże, ale zaszkodzi to nie zaszkodzi ☺️
O, ciekawy pomysł!
Ja mam jedno opakowanie ziaja, wtedy nawet jednego nie zużyłam, bo co prawda te tubki są mikre ale mało też tego idzie.
A ciuszki prasowalam do 3go miesiąca pomimo suszenia w suszarce. Jakoś wydaje mi się, że dla takiego maluszka powinno się prasowac, żeby te bakterie usunąć. Ale oczywiście nie neguję, każdy robi jak uważa za najlepsze dla swojego maluszka 🙂
no pewnie, kazdy po swojemu zrobi jak uzna. Tez sprobuje cos tam poprasowac…
U mnie 34+3 ☺️ Ja też sapie, żeby się z boku na bok przekręcić to jest dopiero wyzwanie 🤣
no to jest wyzwanie, juz jakies bole w srodku sa od zgniatania, wiadomo.
Tzn, na salę nie może wejść, tylko korytarz albo sala odwiedzin. Ale przekazać rzeczy może bez problemu. Już 2 lata temu jak rodzilam w szczycie pandemii to nie robili problemów.
Hm to i ja dopytam moja polozna.
Choc szczerze wolalabym juz wszystko miec w tej jednej walizie i o niczym juz wtedy nie myslec.

Tez macie takie poczucie ze tych rzeczy jest ogrom?
Juz prawie mi sie wydaje ze wszystko, a tu nagle jeszcze dwie listy:/

Bierzecie wode mineralna ze soba na oddzial?
 
No u mnie na stronie z czerwca info ze PRZYPOMINAJA ze nie ma
Ciekawe czy to respektują? 🤔 przecież pandemii już nie ma to bez sensu ten zakaz odwiedzin. U mnie nie można wchodzić na salę, ale tak też było przed pandemią ale zobaczyć się można.
Wody ja nie będę brała, bo zajmuje za dużo miejsca, biorę butelkę Dafi z filtrem.
 
reklama
Ciekawe czy to respektują? 🤔 przecież pandemii już nie ma to bez sensu ten zakaz odwiedzin. U mnie nie można wchodzić na salę, ale tak też było przed pandemią ale zobaczyć się można.
Wody ja nie będę brała, bo zajmuje za dużo miejsca, biorę butelkę Dafi z filtrem.
Czemu nie można na salę? A jak ktoś wstawać nie może? To jak ma wyjść na korytarz? Niektóre szpitale mają bezsensowne te zasady
 
Do góry