reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny, mam jeszcze do Was pytanie odnośnie herbaty... Pijecie ja w ciąży ? Jak mam być szczera to ja piję właściwie tylko herbatę i wodę z cytryną (po samej wodzie mi niedobrze), a herbatę parze dosłownie chwilę i i tak dodaje do niej cytrynę... Właściwie żaden inny napój mi niespecjalnie teraz pasuje, ewentualnie melisa i rumianek ale staram się pić je tylko max raz dziennie. No i po nich nie czuje się nawodniona tak, jak po herbacie z cytryną... Czy któraś z Was np w poprzednich ciążach piła normalnie herbatę i wszystko było w porządku ?
Tak herbatki Dużo :) początkowe z odrobiną miodu ale wyszła mi troszeczkę podwyższona glukoza na czczo i odstawiłam miód
 
Dziewczyny a na prenatalne wchodzice same czy z partnerem ?Bo mój mnie męczy i nie wiem czy podczas pandemii jest taka opcja ?I jak to jest z tymi zapisami na testy czy dużo przed powinni mi na papa wystawić skierowanie ?Bo na prenatalne mam a na papa nie i nie wiem czy nie męczyć giną...
Moja Pani Doktor w związku z pandemią nie pozwala przychodzić z osobą towarzyszącą. Ale to zależy od lekarza, na początku ciąży u mnie był widoczny pęcherzyk ciążowy, a nie było zarodka (za szybko poszłam na USG) kolejną wizytę miałam umówioną po świętach, ale że nie chciałam żyć tak długo w niepewności to przed samymi świętami poszłam do innego lekarza i weszliśmy razem. Także wszystko zależy od lekarza, najlepiej zadzwonić i zapytać ;)
 
Dziewczyny a na prenatalne wchodzice same czy z partnerem ?Bo mój mnie męczy i nie wiem czy podczas pandemii jest taka opcja ?I jak to jest z tymi zapisami na testy czy dużo przed powinni mi na papa wystawić skierowanie ?Bo na prenatalne mam a na papa nie i nie wiem czy nie męczyć giną...
Ja zawsze z mężem, gin nawet sama go woła z poczekalni 😂bo przecież jak to tak żeby tata nie uczestniczył w badaniach i rozmowach
 
Dziewczyny łapie mnie przeziębienie kicham na potęgę , katar spływa po gardle i już czuję w gardle pieczenie ,jakie macie metody , na dojście do siebie ?mam czosnek , cytrynę, imbir , coś jeszcze ?? Smarować szyję ?
Łóżko i ciepła kołderka :D

Do nosa może sobie kupić spray Fitonasal. Na wyciągach ziołowych, mozna śmiało go stosować go w ciąży. Na gardełko coś nawilżającego do ssania, np na poroście islandzkim, możesz też je płukać.

Zdrówka życzę :)
 
reklama
Do góry