reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Tak, jestem po wizycie. Wszystko jest dobrze! Dzieciak rośnie, serduszko bije jak należy. Ciąża bezobjawowa najwyraźniej

Totalnie to rozumiem. Swoją pierwszą ciąże również straciłam i przez to w tej ciąży nie potrafię się tak cieszyć całą sobą, bo ciagle się boje. Na samym początku, jak dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, to aż wariowałam i ciagle chodziłam do toalety sprawdzać czy na pewno nic się nie dzieje. Tez to poronienie sprawiło, ze do tej pory jeszcze wszystkim nie powiedziałam o ciąży. Troche chce to ukrywać, żeby później nie musieć się znowu tłumaczyć. Poprzednio za szybko się pochwalilam z tej radości i wyszło jak wyszło.

Uważam, ze poronienie to jedna z „rzeczy”, która nie powinna istnieć, serio.
Trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby już więcej nas to nie spotkało! ❤️
Mam tak samo. Nikt oprócz męża i jednej bliskiej koleżanki nie wie.... Przykre to bardzo.
 
Cześć dziewczyny,
czy u was widać już chociaż troszkę brzuszek? To moja pierwsza ciąża, obecnie13tc + 0d według OM (według pomiaru CRL ciąża o 3 dni młodsza) i w zasadzie nic nie widać, pomimo że brzuch zawsze miałam płaski. Jak stanę bokiem przed lustrem to wydaje mi się, że widzę lekkie uwypuklenie pod pępkiem, ale metr mówi co innego.... mam dokładnie tyle samo cm mierząc się zarówno w talii jak i pod pępkiem co w 7tc
 
Cześć dziewczyny,
czy u was widać już chociaż troszkę brzuszek? To moja pierwsza ciąża, obecnie13tc + 0d według OM (według pomiaru CRL ciąża o 3 dni młodsza) i w zasadzie nic nie widać, pomimo że brzuch zawsze miałam płaski. Jak stanę bokiem przed lustrem to wydaje mi się, że widzę lekkie uwypuklenie pod pępkiem, ale metr mówi co innego.... mam dokładnie tyle samo cm mierząc się zarówno w talii jak i pod pępkiem co w 7tc
W pierwszej ciąży zazwyczaj rośnie wolniej niż w kolejnych.
U mnie (12tc + 3) może odrobinkę coś zaczęło przyrastać, ale ja przed ciążą już miałam zaokrąglony brzuszek. Ale nie jest to nic oczywistego póki co.
 
No właśnie tak mi się wydaje, że powinnam tylko wiesz, zasypiam prawidłowo, na boku, a budzę się i tak na brzuchu [emoji85]. Podejrzewam, że jak tu któraś dziewczyna doradziła odpowiednia poduszka byłaby dobrym rozwiązaniem. Może kiedy brzuszek jest już większy to trudniej nawet podczas snu się na nim bezwiednie polozyc.
Jak co tak wygodnie to śpij na brzuchu. Dziecko jest malutkie i chronione płynem owodniowym, macica, mięśniami. Nic.mu nie będzie. Za kilka tygodni będziesz mogła sobie tylko pomarzyć o spaniu w takiej pozycji, a jesli dojdzie tfu tfu do CC to jeszcze dłużej poczekasz [emoji6]
 
ja mam brzuch jakbym byla w 5 miesiacu a nie 12 tyg😅 tak mi go wywalilo z tydzień temu ale to pewnie przez poprzednie ciaże w pierwszej tez dlugo nic nie bylo widać😉
To ja tak mam, ale tylko wieczorem 😅 ale to przez wzdęcia które już dobre 2 tygodnie me męczą.... rano brzucha nie mam wcale, ale późnym popołudniem zaczyna się rewolucja w jelitach i zaczyna mnie tak wzdymać że szok
 
Cześć dziewczyny,
czy u was widać już chociaż troszkę brzuszek? To moja pierwsza ciąża, obecnie13tc + 0d według OM (według pomiaru CRL ciąża o 3 dni młodsza) i w zasadzie nic nie widać, pomimo że brzuch zawsze miałam płaski. Jak stanę bokiem przed lustrem to wydaje mi się, że widzę lekkie uwypuklenie pod pępkiem, ale metr mówi co innego.... mam dokładnie tyle samo cm mierząc się zarówno w talii jak i pod pępkiem co w 7tc
Ja co prawda jestem dopiero w 10+5, ale u mnie rośnie brzuch w ekspresowym tempie… tylko niestety to ten brzuch rośnie od jedzenia. Nie jem wcale więcej niż przed ciążą, a mam wrażenie, że tyje jak szalona 😅
 
reklama
Do góry