reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć dziewczyny. Też proszę o dołączęnie do Priv.
Może się nie udzielam (jeszcze) ale czytam wszystko ;) Po latach starań nareszcie się nam udało, ale jak myślałam, że czekanie od owulacji do owulacji jest wykańczające , to zdecydowanie nie zdawałam sobie sprawy co znaczy czekanie od usg do usg 😂 Ciąże też mam bez/słaboobjawową co mnie często martwi, dlatego bardzo ucieszyły mnie dzisiejsze wieści od Madriga.
Mam stwierdzonego krwiaka i leżę już 3 tydzień.

Także dziewczyny brzuszki do przodu i odliczamy :)
 
reklama
Nie nakręcaj się, nie ma co doszukiwać się jakichś nieprawidłowości skoro ginekolog nic nie mówił. To że kość udowa jest krótsza to może jest bąbel na niższym centylu. Kiedy będziesz mieć wyniki Sanco? najgorsze jest to czekanie, ale musi być dobrze!
Niby na stronie jest , że do 5 dni i taką miałam nadzieję że będą szybko decydując się akurat na to badanie. Chociaż pani dr która mi pobierała mówiła , że czasem czeka się dłużej. To będzie najgorszy tydzień..
 
Długość kości ogonowej czy obwód brzuszka główki jeszcze nic nie znaczy. nie panikuj. Jeśli możesz skorzystaj z prenatalnych u innego lekarza i może bardziej szczegółowo ci wytłumaczy a ty już znasz pytania jakie zadać. Miałabyś się czym martwić gdyby był ogólny obrzęk płodu lub stwierdzone już jakieś widoczne wady serduszka. Chyba że chcesz poczekać już tylko na wynik sanco .
Zdecydowanie chce zrobić USG jeszcze raz , miałam nawet umówione prywatnie w klinice gdzie robią tylko USG się na razie szybciej nam na NFZ więc pójdę tam. Gdy będę miała jakieś wątpliwości najwyżej pójdę też prywatnie. Macie rację nie ma ci się nakręcać, zaczęłam patrzeć na ten wykres i panika i płacz. Teraz się trochę uspokoiłam. Bardzo pragnę tego dziecka, zresztą jak jazda z nas.
 
Cześć dziewczyny. Też proszę o dołączęnie do Priv.
Może się nie udzielam (jeszcze) ale czytam wszystko ;) Po latach starań nareszcie się nam udało, ale jak myślałam, że czekanie od owulacji do owulacji jest wykańczające , to zdecydowanie nie zdawałam sobie sprawy co znaczy czekanie od usg do usg 😂 Ciąże też mam bez/słaboobjawową co mnie często martwi, dlatego bardzo ucieszyły mnie dzisiejsze wieści od Madriga.
Mam stwierdzonego krwiaka i leżę już 3 tydzień.

Także dziewczyny brzuszki do przodu i odliczamy :)
Dzięki za wsparcie! Tekst o czekaniu od owulacji do owulacji i od usg do usg tak bardzo trafny. Leż i rośnij ślicznie. Zdrówka!
 
Ciaza po poronieniu to jakaś masakra. Cały czas stres czy tym razem będzie wszystko w porządku. Poprzednia ciążę straciłam pod koniec 10 tc, zarodek przestał się rozwijać. Teraz umieram że strachu bo zaczęłam 10 tydzien. Niby wszystko ok nie mam żadnych negatywnych objawów, ale i tak bardzo się boje:( w czwartek mam wizytę i usg, mam nadzieję że lekarz mnie uspokoi
 
reklama
Do góry