reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie trochę podobnie było. Mama urodziła brata w wieku 18 lat, tata miał 20. Później długo się starali o drugie dziecko, ale były poronienia i ciąża pozamaciczna. Ze mną się udało po 20 latach jak mój brat już był na swoim z rocznym dzieckiem 😅 też mogę powiedzieć, że jestem jedynaczką, tak byłam wychowywana. Za dzieciaka za to denerwowałam się jak dzieci, które mnie nie znały pytały czy moi rodzice to dziadkowie.
No tak…takie sytuacje maja miejsce.

Ale to dziala takze w druga stronę …
Na wywiadówce czuje się głupio wśród wszystkich rodziców ,ponieważ jestem najmłodsza.
A najlepsze są sytuacje,gdzie syn po wizycie przyjaciół mówi,ze jego kumpel chciał moj numer telefonu 🙈😅
Dziewczyna syna pożycza ode mnie ciuchy jak gdzieś wychodzą , a najlepsze było jak chciałam jej dać moje nowe,ale za małe staniki,a na nią były za małe 🙈🤣🤣

Tak apropo - w de ludzie decyduje się dużo później na dzieci porównując np.do Polski.
Oni chcą najpierw się wyuczyć,mieć dobra prace,dom… itd
 
Rozumiem, tak patrzylam, tym że u mnie żadnej zmiany nie widać [emoji24] jeśli to nie problem podświetla Ci się jako ja? Jak na mnie naciśniesz? W sensie obrazek jeziorka? Bo wychodzi ze nawet nie mam jak sprawdzić
Tak szczerze mowiac, to ja jak na kogoś klikam, to nigdy się tnie wyświetla, tylko zawsze przenosi do strony głównej forum [emoji2372]
 
Przy mojej pozycji 23 jest ten sam problem;) myślę że to dlatego że wcześniej były tam spacje i zaczytała się jakby inna osoba, pomimo usuniecia tej spacji niepotrzebnej;)moze usunięcie nicku i wpisanie jeszcze raz by naprawilo:)
Piszę jeszcze raz, że wpisywałam te nicki od nowa.. jak ktoras jest chetna, to może zrobic nowa listę od początku, może wtedy wszystko bedzie się dobrze klikać:] ja nie mam czasu:)
 
Rozumiem, tak patrzylam, tym że u mnie żadnej zmiany nie widać 😭 jeśli to nie problem podświetla Ci się jako ja? Jak na mnie naciśniesz? W sensie obrazek jeziorka? Bo wychodzi ze nawet nie mam jak sprawdzić
Ja jak wchodzę na ta listę,jest dalej Twój nick z malej litery
 

Załączniki

  • E1E8DD74-2A97-4D5E-9F75-6D0D05025907.png
    E1E8DD74-2A97-4D5E-9F75-6D0D05025907.png
    78,4 KB · Wyświetleń: 59
Niefajny komentarz. Tak,będę uczyła (prawie) w tym wieku dzieci literek,czy będę w czymś gorsza wg Ciebie od 20- czy 30-latki? Jakie znaczenie ma tutaj wiek? Mam już dwoje samodzielnych dzieci. Czuję się dojrzałą,spełnioną kobietą i właśnie teraz mogę dać swojemu trzeciemu Maleństwu wszystko.

Każda z nas ma inne oczucia. Tu nie chodzi o lepszy/gorszy. Przykładowo moja mama w wieku 50 lat miala już różne problemy ze zdrowiem, jest super babcia ale już 2 tygodnie urlopu z moimi dziećmi to dla niej wyzwanie. Patrząc na Twoje zdjęcie profilowe domyślam się, że jesteś wysportowana, pewnie i zdrowa więc masz siły i chęci. Ja mam 32 i też już powoli oczuwam różne problemu zdrowotne więc pewnie było by mi ciężej jako 40letnia mama. No i też kwestia priorytetów ktoś np podróżował całe zycie, robił karierę i w wieku tych 40lat chce usiąść i odpocząć. Ja mam odwrotnie. Jako 20 latka urodziłam dzieci, kończyłam studia i nie miałam aż takiej kasy by się bawić. Ja mam to wszystko teraz więc mnie np cieszy że w wieku 50 lat będę miała dorosłe dzieci i głównie skupię się na podróżach i życiu z dnia na dzień. Ale to jest tylko mój wybór. Ani lepszy ani gorszy niż Twój.

Mnie by bardziej przerażało to co spotkało moja kuzynkę i mojego kolegę z pracy tzn mimo tego że obydwoje są w moim wieku to ojców juz nie mają bo zmarli ze starości 🤷‍♀️
I oczywiście mój syn ma w klasie kolegę również bez taty który zmarł jako młody człowiek, no ale z wiekiem ta szansa jest większa
 
reklama
Do góry