reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja, jak w nicku, rocznik 89. W sumie też nie czuje się na swoje lata.
Czy tylko dla mnie 3ciąża była zaskoczeniem? [emoji3526]
U mnie wielka niespodzianka ,chociaż zawsze chciałam mieć trójeczkę ale lekarze bardzo odradzali ze względu na stan zdrowia więc 5 lat temu był pass a tu dwie kreski i szok...
 
Dochodzi 22 a ja robię się glodna i jak tylko położę się wcześniej do łóżka to potem schodzę nawet o 23 i jem kanapeczki z herbatką, bo nie mogę usnąć z głodu)) przy przeziębieniu schudłam 1,5kg i w ogóle nie mialam apetytu i w sumie w dzień tez tak z nim srednio. No ale żeby tak mnie na noc brało... normalnie burczy w brzuchu!! Czy też tak ktoś ma?
Też w nocy robie sie głodna,aktualnie walczę aby nie wstać i zejść do kuchni😅😆
 
Też w nocy robie sie głodna,aktualnie walczę aby nie wstać i zejść do kuchni😅😆
Ja zjadłam jabłko…a po jabłku bułkę z szynką 😂nie powstrzymałam się. Mam ten minus,ze przeniosłam się do salonu, żeby nie zarazić się od męża. Sypialnia jest na końcu domu, wiec w ten sposób maz jest całkowicie od nas odizolowany. Problem w tym,ze w zasięgu oczu mam lodówkę 🙈
 
A mnie właśnie zaczęły bolec plecy. Zeby to tylko nie był covid :/ tak mi się właśnie zaczal rok temu. Wszyscy moi znajomi,czy szczepieni 3 dawkami,czy wcale,chorują…martwię się.
Póki co podejdź do tematu spokojnie,jeśli to covid to i tak już nie masz na to wpływu,a może to zupełnie coś innego.Znam 5 dziewczyn które przechodziły covid w ciąży i urodziły zdrowe dzieciaczki. Dla spokojności zrób może domowy test antygenowy- myślę że będzie ok! U mnie oprócz zapalenia krtani przypałętała się rwa kulszowa dziś- kurcze 2 tygodnie w domu leże więc nie wiem skąd.Jak nie urok to... Musimy jakoś przetrwać ten niespokojny ciążowy okres w tych zwariowanych, covidowych czasach ech.Trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli
 
reklama
Do góry