reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny jestem w 11tygodniu I 4 dzien ciazy..pisalam dzis o klotni I o krzyczeniu ... ale martwi mnie teraz cos innego .... poniewaz moje pierwsi staly sie jak placki....takie miekkie ...przestalam mies wogole objawy czy to normalne ??
Jak tylko przeczytałam co napisalas to sprawdziłam swoje i tez nie są już opuchnięte i bolesne. Zrobiły się „normalne”. Objawów nie miałam żadnych od początki ciąży, wiec myśle, ze to ze teraz Tobie ustąpiły nie jest złym sygnałem. To już końcówka I trymestru, wiec organizm się przyzwyczaił do rewolucji 😊
 
reklama
Daj znać co dziś ci lekarz powiedział..

Właśnie jestem po rozmowie z moim, i powiedział żebym nas umówiła na przyszły tydzień.
Wróciłam, sama nie wiem co myśleć dziecko wszystko wszystko okej serduszko bije urosło od ostatniej wizyty ma juz 3.66cm 10+2 z OM na 13.08
a dziś w usg wyszło na 7.08 . Mój lekarz był dziś jakiś przymulony i jakoś nie wiem nie uspokoił mnie powiedział że mam nisko kosmówke to może uciskać na macicę i mogło pęknąć jakies naczynko. Czy ktoras z was miała tak że właśnie kosmowke była zbyt nisko ?
 
Wróciłam, sama nie wiem co myśleć dziecko wszystko wszystko okej serduszko bije urosło od ostatniej wizyty ma juz 3.66cm 10+2 z OM na 13.08
a dziś w usg wyszło na 7.08 . Mój lekarz był dziś jakiś przymulony i jakoś nie wiem nie uspokoił mnie powiedział że mam nisko kosmówke to może uciskać na macicę i mogło pęknąć jakies naczynko. Czy ktoras z was miała tak że właśnie kosmowke była zbyt nisko ?
A i kazał dziś i jutro wziąść duphaston 3×1 a potem wrocici zaś od środy do 2x1 chyba że zaś pojawią się plamienia wtedy już 3x1 cały czas mam brać
 
I ja w końcu po wizycie, dzidzia ma 5 cm i znów tyle urosła, że termin przyspieszył z 6.08 na 03.08

Usg miałam przez brzuch i mam wrażenie, że jest mniej wyraźne ale to nic 😍. Serce bije 160 na sekundę i Pani doktor na chwile włączyła dźwięk ❤️ w przyszłym tygodniu prenatalne.
To pierwotny termin miałaś taki jak ja. Miałam ostatnio usg dopochwowe i było bardzo dobrze widać ręce, nogi itp Potem miałam przez brzuch, bo tak było wygodniej dla wyliczeń gina, ale ja tam już nic nie widziałam😅 Trzymam kciuki za prenatalne!
 
Wróciłam, sama nie wiem co myśleć dziecko wszystko wszystko okej serduszko bije urosło od ostatniej wizyty ma juz 3.66cm 10+2 z OM na 13.08
a dziś w usg wyszło na 7.08 . Mój lekarz był dziś jakiś przymulony i jakoś nie wiem nie uspokoił mnie powiedział że mam nisko kosmówke to może uciskać na macicę i mogło pęknąć jakies naczynko. Czy ktoras z was miała tak że właśnie kosmowke była zbyt nisko ?
Najważniejsze ze z dzidzia wszystko w porządku. My idziemy za tydzień.
 
Jeśli ktos jest zdecydowany to nie ma sensu czekać skoro można zrobić od 10tc. W takim wypadku chyba im szybciej, tym lepiej 🤷‍♀️
To że można go wykonać od 10 tygodnia ciąży to nie znaczy że lepiej wcześniej, bo jest pewne niebezpieczeństwo, że materiału do badania będzie mniej i można pomylić z dna matki jeśli też byłaby to dziewczynka.
 
reklama
Tak mi dziś smutno. We wrześniu byłam w 9t2d (tak jak dziś), kiedy dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała. Mam dziś bardzo złe przeczucia. Wizyta u lekarza za dwa tygodnie. Mam wrażenie, że nie mam żadnych objawów ciąży. Nawet nie jestem zdenerwowana, tylko ten smutek... Chciałam się wyżalić. Nie mam komu, po poprzedniej stracie nie powiem nikomu o ciąży jeszcze długo
Kochana nie jesteś sama, pisz tu gdy tylko będzie Ci źle, nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem. Ja jestem ostatnio tak przybita i nerwowa aż mój mąż dziś na mnie nawrzeszczał, nawet jemu nie moge powiedzieć że mi źle albo że nie czuje się dobrze bo zaraz się denerwuje a mi tak potrzebny spokój i zrozumienie....
 
Do góry