reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Bardzo pilnuję codziennych koktajli. Nutribullet z Mango :D jest genialny. Miksuję w różnych konfiguracjach: jabłko, banan, ananas, szpinak, jarmuż, seler naciowy, imbir, ogórek, natka pietruszki, sałaty, mrożone owoce, burak, siemię lniane. Do tego codziennie orzechy (kilka sztuk). Koktajle pomagają mi bardzo na zaparcia
Ja też jestem fanką koltajli🙂
 
Kochana nie jesteś sama, pisz tu gdy tylko będzie Ci źle, nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem. Ja jestem ostatnio tak przybita i nerwowa aż mój mąż dziś na mnie nawrzeszczał, nawet jemu nie moge powiedzieć że mi źle albo że nie czuje się dobrze bo zaraz się denerwuje a mi tak potrzebny spokój i zrozumienie....
Dziękuję, takie słowa naprawdę wiele dla mnie znaczą. Boję się kolejnej straty. Gdybym jeszcze wisiała nad toaletą albo leżała wykończona... Ale nie! Ciąża bezobjawowa (poza krwawieniami z nosa), więc lęk i nerwy okropne. Ściskam, trzymaj się :)
 
Dziewczyny jesteście niesamowite, nadrabiałam Was cały dzień tyle było konwersacji .Nie czytam od kilku dni na bieżąco bo mega źle sie czuje.Nic mi nie przechodzi ta infekcja, może trochę obrzęk krtani mniejszy.Ale znów powrócił katar i ból gardła a przecież siedze w domu.Mam dreszcze, raz mi zimno innym razem gorąco. Osłabienie takie że snuje sie po domu w piżamie bo ciągle leże.Mdłosci nie dają jeść, ból głowy od 5- ciu tygodni. Nic mnie nie cieszy.Ciągle sie zastanawiam czy i jak infekcja wpłynie na dziecko.do tego ciągle boli mnie żołądek....za 10 dni mam usg.Zawsze byłam osobą która we wszystkim widzi pozytywy, umiałam cieszyć się z małych rzeczy a teraz taki dół.
 
Dziękuję, takie słowa naprawdę wiele dla mnie znaczą. Boję się kolejnej straty. Gdybym jeszcze wisiała nad toaletą albo leżała wykończona... Ale nie! Ciąża bezobjawowa (poza krwawieniami z nosa), więc lęk i nerwy okropne. Ściskam, trzymaj się :)
Kiedy masz dokładnie usg?
 
To że można go wykonać od 10 tygodnia ciąży to nie znaczy że lepiej wcześniej, bo jest pewne niebezpieczeństwo, że materiału do badania będzie mniej i można pomylić z dna matki jeśli też byłaby to dziewczynka.
Z jakiegoś powodu biorą jednak odpowiedzialność za badania od 10tc
 
Kiedy masz dokładnie usg?
31 stycznia. Ostatnie było 7t3d (dwa tygodnie temu) i lekarz twierdził, że wszystko jest jak należy, łącznie z zalążkami rąk i nóg, pęcherzyk śliczny i okrągły, brak krwiaków, serduszko jak dzwon. Powiedział, że ciąża zdrowa i mam przyjść za miesiąc, bo nie widzi powodów do wcześniejszej wizyty. No to siedzę i czekam ;)
 
@Sofiaa a powiedz mi taka rzecz. 19.01 idę na nifty pro. Pod koniec stycznia mam wizytę (prenatalne) u mojego gina. Nie mówiłam nic,ze idę na nifty,skierował mnie na test pappa ze względu na wiek. I tak się zastanawiam,czy po nifty i prenatalnych robić pappa,czy już nie ma sensu?
Mimo że ja będę mieć prenatalne drugi raz bo mam 37lat to choćbym chciała bardzo to ci nie poradzę... Nigdy nie sprawdzałam co dają te badania i czym się różnią. Wiem po co są i tyle mojej skąpej wiedzy. Nie będę cię wprowadzać w błąd. Jestem zielona w tym temacie 😉

Może ktoś by umiał poradzić koleżance?
 
reklama
Do góry