reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny jestem w 11tygodniu I 4 dzien ciazy..pisalam dzis o klotni I o krzyczeniu ... ale martwi mnie teraz cos innego .... poniewaz moje pierwsi staly sie jak placki....takie miekkie ...przestalam mies wogole objawy czy to normalne ??
Mi również minęły objawy takie jak ból i nabrzmiałe piersi. Od tego czasu miałam 2 razy wizytę i wszystko ok. Lekarz powiedział że zanik objawów o niczym nie świadczy.
 
Najróżniejsze cuda! Z dwa tygodnie temu smignelo mi przed oczami inne forum i weszłam bo zaciekawił mnie tytuł. Dziewczyna prosiła o radę i wsparcie bo w 8tyg brak zarodka, pęcherzyk już ponad 20mm. Napisałam tak jak mówisz, że różne cuda się zdarzają i zarodek pojawia się też w takich ekstremalnych sytuacjach 😉 sprawa zupełnie indywidualna. Masakra jak inne banki na tym forum na mnie napadły że prawie zlinczowaly. Stwierdziły że już po zawodach i że daje dziewczynie fałszywą nadzieję. Już myślałam że mi jakiś admin usunie konto😉 a nagle po tygodniu ciąży tam wjeżdża zdjęcie USG i dziewczyna mi pisze że bije serduszko ❤️👌
Tez miałam taka sytuacje. Już mi nawet ubranie do zabiegu dali i coś ich tknęło,zrobili przed samiutenkim zabiegiem kolejne usg,a tam zarodek z serduszkiem. Najpierw zarodek nie rósł,na kolejnych tez nic nie urósł,w końcu zniknął. Byliśmy pewni,ze się wchłonął. A on się chyba tak jakos specyficznie ułożył,schował,nawet lekarze nie wiedzieli co się wydarzyło.
 
@Sofiaa a powiedz mi taka rzecz. 19.01 idę na nifty pro. Pod koniec stycznia mam wizytę (prenatalne) u mojego gina. Nie mówiłam nic,ze idę na nifty,skierował mnie na test pappa ze względu na wiek. I tak się zastanawiam,czy po nifty i prenatalnych robić pappa,czy już nie ma sensu?
 
I ja w końcu po wizycie, dzidzia ma 5 cm i znów tyle urosła, że termin przyspieszył z 6.08 na 03.08

Usg miałam przez brzuch i mam wrażenie, że jest mniej wyraźne ale to nic 😍. Serce bije 160 na sekundę i Pani doktor na chwile włączyła dźwięk ❤️ w przyszłym tygodniu prenatalne.
 

Załączniki

  • DB2A06FE-4ACD-4EBC-895B-CE99703AF5A5.jpg
    DB2A06FE-4ACD-4EBC-895B-CE99703AF5A5.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Milka a czemu Nifty robisz przed prenatalnymi? Wolisz już być spokojna na samych prenatalnych? Ja robię po żeby się upewnić czy wszystko ok.
 
Do góry