reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja tez przed chwilka dzwoniłam i co się dowiedziałam od położnej… że jestem w takim tygodniu ciąży gdzie łożysko robi sobie miejsce i nie mam panikować 🤦‍♀️ A kolejne USG to tylko kolejne naświetlanie płodu…

Realia w Anglii…
Nie tylko w Polsce też tak jest. Niektórzy uważają że nie można za często robić usg inni ze można
 
A ja siedzę w pracy i jak tu pilnować diety? 🙈😅
 

Załączniki

  • A523B422-2729-432A-A61D-BA2AB9A7B045.jpeg
    A523B422-2729-432A-A61D-BA2AB9A7B045.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 83
Ja wciąż się wydzieram 🙈😅
Ja krzyczę na swojego syna...😔😔 Takie numery robi .. szok... Aż gardło mnie szczypie nieraz ale on żyje i innym świecie. Bajki niestety przez kwarantanne 17 dni daja o sobie teraz znać...zachowuje się i teksty z tych bajek mówi. Teraz ma trzy bajki ale z dnia na dzień nie zmieni zachowania trzeba czasu... Ale nic do niego nie dociera wierzcie mi... Nie wiem nieraz co mam robić ... Jak mu tłumaczyć. jak myślę jakie to trudne zadanie ukształtować drugiego człowieka.. wychować dziecko na dobrego człowieka...najgorsze że takie teksty do mnie mówi że po co tu jest, że pójdzie do babci mieszkać. Tam u babci bajki no limit, słodycze no limit.... żyć nie umierać... Też bym mieszkała wszystko podane pod nos... Sorki wątek zmieniłam 🤭🤭
 
Ja mam tak samo i zero motywacji do czegokolwiek ... ;) A jak jest u Was z jedzeniem ? Mi dochodzi do tego brak apetytu, albo bym coś zjadła i sama nie wiem co i mam do wszystkiego tzw. obrzydzenie
Ja jem wszystko 😏😏🤗🤗 chociaż od kilku dni zmieniają mi się smaki. Nie cierpię wody a od kilku dni piję tylko wodę 🤔🤔 ulubiona szynka zrobiła się słona 😪
 
U mnie chęć na pasztet powoli przechodzi teraz jestem na etapie kiełbasek i słonych pistacji🙄 i myśl o pączku cały czas nie odpuszcza 🥴jeszcze tylko 30 tygodni muszę wytrzymać 🤭
 
To prawda.. Niestety personel szpitala często przyczynia się do zdenerwowania i nierzadko depresji. Mam wrażenie że podchodzą mocno przedmiotowo do pacjentki. A dostęp do psychologa w szpitalu graniczy z cudem.
Ja jak trafiłam do szpitala po stwierdzeniu braku bicia serca jestem bardzo zadowolona z zachowania personelu. Było to kilka lat temu byłam młoda a czułam się zaopiekowana przez pielęgniarki i lekarzy, dostałam opiekę psychologa i co najważniejsze sale 1- osobowa.
 
reklama
Do góry