reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć dziewczyny ☺️

U mnie dziś gorzej. Przeziębienie dopadło i mnie, oczywiście rozmowa z lekarzem na infolinii skończyła się tym ze mam brać paracetamol. 🤦‍♀️

Póki co, leczę się herbatka z cytryna, miodem i imbirem.

Ściskam 😘
 
reklama
Dziś jest połowa 11 tyg a mi przeszły mdłości i piersi całkowicie przestały bolec… wcześniej tez raz bolały raz mniej ale od 2 dni całkowicie . Martwi mnie to bo dopiero co wyszłam z przeziębienia , aby nie miało to wpływu na dziecko jakoś strasznie się tym martwię czy wszystko w porządku , któraś z was tez tak miała ?
Jestem w 12tc, mdłości przeszły mi kilka dni temu, piersi nie bolały mnie w ogóle
 
Nie widać ponieważ dodajesz obrazek, a nie link. Nie wiem czy chcesz polski czy zagraniczny więc pokaże na polskim -> https://www.suwaczki.com/ wybierasz kategorię, wzory suwaczka, znacznika, wpisujesz datę ostatniej miesiączki (albo ją przesuwasz na podstawie USG) i następnie klikasz "stwórz suwaczek" i masz taki widok:

Zobacz załącznik 1358138

Kopiujesz całość z pierwszego i wchodzisz w swój profil i tam klikasz "sygnatura" - następnie wklejasz cały ten link i zrobione, suwaczek powinien się pokazywać :)

Zobacz załącznik 1358141
O w końcu zrozumiałam i udało się dziekuje 😊
 
Dziś jest połowa 11 tyg a mi przeszły mdłości i piersi całkowicie przestały bolec… wcześniej tez raz bolały raz mniej ale od 2 dni całkowicie . Martwi mnie to bo dopiero co wyszłam z przeziębienia , aby nie miało to wpływu na dziecko jakoś strasznie się tym martwię czy wszystko w porządku , któraś z was tez tak miała ?
Tak, od pięciu dni nie miałam żadnych objawów, dzisiaj już zaczęłam panikować i pół dnia kopałam w internecie... właśnie 2 godziny temu zaczęłam wymiotować dalej niż widzę, wróciły mdłości i od razu psychicznie lepiej się poczułam, bo się naczytałam niepotrzebnie niefajnych rzeczy... Chyba wolę mieć objawy niż panikować 😒
 
No tak, oczywiście, tylko mi bardziej chodziło może o samo podejście osób pracujących w szpitalu. Jestem takim wrażliwcem a jeszcze w ciąży i po porodzie to już całkiem łatwo mi zrobić przykrość 😉 A tu zostałam w szpitalu potraktowana jakbym chciała skrzywdzić dziecko bo zapytałam czy to dobre, czy tamto stosować? A pediatra mi powiedziała właśnie dokładnie tymi słowami, że chyba chce zrobić krzywdę dziecku! A to chodziło bodajże o pytanie o sudocrem na odparzenia pupy. I ja nie dość że poczułam się stara jak świat bo urodziłam 5 lat temu i miałam 35 lat to jeszcze się poczułam jakby mnie baba idiotką nazwała. A tym bardziej że była młodsza ode mnie o sto lat 😂
Nie mam nic przeciwko poznawaniu nowych rzeczy jeśli się sprawdzają, ale do samego przekazu
Nie stosuje sie juz sudocremu na odparzenie pupy?
 
U mnie też dziś dokładnie 10+0 ;)) I mam wrażenie że jakoś moje samopoczucie jest gorsze wczoraj piersi mnie tak bolały dziś zgada mdłości ale w sumie od początku zabradzo nie miałam jakoś przesadnie dolegliwości więc jakoś dam radę;)
I u mnie dziś 10+0 w om, to jest nas w sumie trzy😁 choć u mnie wg usg wychodzil ostatnio mniejszy zarodek o 3 dni.
i o ile dobrze pamiętam też wizytujesz 20.01 :)
 
reklama
Do góry