reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja tez miałam 20.01 wizytę ale byłam szybciej że względu na kontrole po szpitalna ☺️ ale idziemy chyba dziewczyny równo. Termin na około 15.08? U mnie ostatnio termin przeskoczył z 15 na 13 sierpnia 😊
To u mnie odwrotnie 😛 z 13( wg miesiączki) przeskoczył termin na 16( wg usg).
Apka podpowiada że dzis 10+0 ale tam mam wpisany właśnie ten termin wg miesiączki czyli na 13.
Zobaczymy jak będzie w czwartek czy coś się pozmienia :)
 
reklama
Nie stosuje sie juz sudocremu na odparzenie pupy?
No właśnie mówią że nie, a jak urodziłam córkę to był ósmy cud świata ten sudocrem, wszystkie mamy używały i dzieci żyją 😉 A jak urodziłam syna to już bepanthen baby, a rok temu trzeciego syna to już wogule najlepiej niczym. I tak na każdym kroku słyszałam że wszystko źle robiłam (choć kiedyś tak uczono i człowiek stosował). Jedyne co dobre zostało do tej pory to emolium do kąpieli. Tu dermatolog i położna mówili że to dobre.
Tak samo z butelkami i smoczkami. Co położna to inne chwaliła (choć domyślam się dlaczego 😉)
 
No dokładnie zobaczymy w czwartek co tam wyjdzie hehe;) a macie już dziewczyny umówione prenatalne? Ja mam na 31.01 ;)
Ja mam w poniedziałek pobraniem krwi do testu pappa a prenatalne 26.01 chociaz sie zastanawiam czy nie będzie za wcześnie, niby 11+2, ale mogłoby być pare dni pozniej
 
No dokładnie zobaczymy w czwartek co tam wyjdzie hehe;) a macie już dziewczyny umówione prenatalne? Ja mam na 31.01 ;)
Ja mam 21lutego choć to zależy od wizyty teraz 19sty jak gin zmierzy dziecko bo u mnie jest duża rozbieżność z om. Powiedzieli że mogą tą datę przesunąć jakby co w różne strony
 
Ja mam prenatalne w przyszły piątek, jakoś strasznie się boje. Mój gin mówił żeby krew badać dopiero po USG, więc co lekarz to inna taktyka. Ja idę już za tydzień na L4, pracuje w aptece, szczepie na covid i nie czuje się bezpiecznie. W poprzedniej ciąży pracowałam bardzo długo, w tej mam inne plany. Dodatkowo moja zmienniczka co chwilę chodzi na zwolnienie, bo a to katar, a to kaszel a to bez powodu i ciągle odwalam za nią robotę. Także dość ;)
 
No dokładnie zobaczymy w czwartek co tam wyjdzie hehe;) a macie już dziewczyny umówione prenatalne? Ja mam na 31.01 ;)
Ja jeszcze nie mam umówionych, ale do 10 lutego muszę zrobić. Idę 20stego do ginekologa po wymaz na cytologię to coś mówiła że najlepiej do 20 się zdecydować, bo musi skierowanie wypisać, i myślę że może jakoś w miarę szybko to ogarnę. Może w poniedziałek zadzwonię do lekarza od takich rzeczy i się umówię wstępnie ☺️
 
reklama
Do góry