reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ona już tak mówi z dobre 3 lata i dla nas luz. My wychowujemy dzieci bardzo świadomie dla nas nie ma problemu czy będą chciały mieć dzieci czy nie, czy będą chciały zmienić płeć czy być w związku z osobą tej samej płci 😊
Nie mówię o tym jak wychowujecie tylko, że często takie decyzje zmieniają się na przestrzeni lat :)
 
Nie zmienia się, ALE całe zycie myslałam, że mam 0Rh+ gdyż tak mówiła moja mama (tak jej wpisano w książeczkę, ja jestem rocznik '85)/ Przypadkowy pobyt w szpitalu 3 lata temu, w którym musieli mi zbadać grupę krwi pokazał jednak, że mam ARh+ więc może lepiej jednak sprawdzić ;)
Jasne, trzeba ! Też nie ufam tym wynikom z lat 90 itp
 
Hey dziewczyny, ja dziś byłam w klinice po skierowanie i spotkałam moja lekarka i zrobiła mi USG (pierwsze miałam przed świętami, nie było serduszka jeszcze, a drugie dopiero na 19.01) i jest wszystko dobrze!!!!!!!! Dziś z USG 8+2 i termin na 17.08.2022. Dzidziuś ma 2 cm. [emoji3]
 
reklama
Pijecie kawę w ciąży? Wczoraj wypiłam u teściów dość mocną rozpuszczalną i teraz tak się zastanawiam, czy tym nie zaszkodziłam fasolce [emoji17]
 
Do góry