reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Pijecie kawę w ciąży? Wczoraj wypiłam u teściów dość mocną rozpuszczalną i teraz tak się zastanawiam, czy tym nie zaszkodziłam fasolce [emoji17]
Możesz śmiało pić 2-3 filiżanki w zależności od tego jak są mocne. Chwilowo zrezygnowałam z kawy, bo nie jestem w stanie jej przełknąć, ale wrócę do picia jak tylko poczuję się lepiej

 
Pięknie ❤️ a jak ta twoja cytologia coś lekarz mówił?
Powiedziała ze idealna a na to „zapalenie” to nawet mam nie patrzeć 🤷🏻‍♀️ Tak jak mówiłam to podobno wychodzi każdej aktywnej seksulanie kobiecie, tam są tez jakieś kody wiec może to u mnie nie jest nic poważnego ale nie wiem jak u Ciebie
 
Pijecie kawę w ciąży? Wczoraj wypiłam u teściów dość mocną rozpuszczalną i teraz tak się zastanawiam, czy tym nie zaszkodziłam fasolce [emoji17]
Od momentu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży w ogóle nie piłam aż do przedwczoraj (tylko, że wcześniej potrafiłam wypić 7-8 supermocnych dziennie ;)) Przedwczoraj wypiłam mega lurę i dziś tam samo. Z rozpuszczalnych generalnie rekomenduję zrezygnować gdyż nie są korzystne dla zdrowia tak czy siak.
 
Powiedziała ze idealna a na to „zapalenie” to nawet mam nie patrzeć 🤷🏻‍♀️ Tak jak mówiłam to podobno wychodzi każdej aktywnej seksulanie kobiecie, tam są tez jakieś kody wiec może to u mnie nie jest nic poważnego ale nie wiem jak u Ciebie
Dobrze, że mam wizytę 12 stycznia to spytam moją ginekolog ☺️ właśnie czytałam tak jak mówisz, tym bardziej na początku ciąży gdzie ph jest obniżone ☺️
 
Witam dostalam dzis wyniki toksoplazmozy I wogole nie rozumiem

Toksoplazmoza igG - 286.9 ( IU/ml)
Wartosci laboratorium : <1.0 - negatywny
1.0-3.0 -wątpliwy >3.0 pozytywny
 
reklama
Do góry