reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Wow.... "Ciekawy" przypadek z doktorka.
Oj tak na jutro umawiam się do drugiego na USG bo ta macica jak określiła pani dr pobudliwa zastanawia mnie i chce to sprawdzić za wczasy. Po stracie to jestem taka czujna.wczoraj przed USG chodziłam po sklepach z 2 godz. Jutro pojadę wypoczęta i zobaczymy czy macica będzie " zachowywała " się bez zastrzeżeń.
 
Powiedzcie co jeść? Co bym nie zjadła to czuję to cały dzień w ustach i jest mi nie dobrze. Nie umiem zjeść niczego żeby się dobrze poczuć nawet woda mi nie podchodzi.
Ja mogę tylko chleb bardzo cienko posmarowany masłem. Pomaga mi lekko gazowana woda. Całe życie pije wodę niegazowaną,a teraz chce mi się od niej wymiotować. Próbuję jakos przetrwać :)
 
Z mojego doświadczenia powstaną wtedy bez sensu dwa wątki, bo w tym publicznym nikt nie wyszuka kilkaset postów wstecz ze jest prywatna grupa i trzeba o coś napisać.
Dlaczego nie chcesz poczekać na dziewczyny z końcówki?
Przecież to coś co można spokojnie zrobić za miesiąc jak wszystkie już tu będziemy, tu stwórzmy fajną grupę i dopiero przenieśmy się na prywatny wątek.
Jesteśmy tu anonimowo, nikt nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem, pewnie później na prywatnej grupie pojawią się jakieś zdjęcia itp ale po co się spieszyć ?
Tak to działało w innych ciążowych wątkach i mi to odpowiadało. Na ilości mi nie zależy, wolę mniejszą grupę, ale taka gdzie kojarzę kto jest kim od takiej 100osobowej, gdzie 60% to tylko nieudzielający się podglądacze.
 
Popieram. Teraz możemy tu pisać tylko ogólne rzeczy a i tak jest strach, że coś wyjdzie poza grupę.
Tak to działało w innych ciążowych wątkach i mi to odpowiadało. Na ilości mi nie zależy, wolę mniejszą grupę, ale taka gdzie kojarzę kto jest kim od takiej 100osobowej, gdzie 60% to tylko nieudzielający się podglądacze.
 
U mnie chyba mdłości się rozkręcają, wczoraj niby mnie mdliło ale nie tak jak dziś. Jedynie co to może arbuza bym zjadła i borówki
 
Mój z sierpnia :)
O to masz powtórkę z rozrywki :) moje najmłodsze dziecko też z sierpniem tego roku
Tak to działało w innych ciążowych wątkach i mi to odpowiadało. Na ilości mi nie zależy, wolę mniejszą grupę, ale taka gdzie kojarzę kto jest kim od takiej 100osobowej, gdzie 60% to tylko nieudzielający się podglądacze.
Ja też wolę mała grupkę. U nas było tak że dziewczyny długo dochodziły potem przeszłyśmy na zamknięta i potem znów jakieś nowe dziewczyny pisały na otwartej i ich już nie dodawalysmy. Na prywatnej było bardzo dużo ludzi ale po jakiś 2 miesiącach wyrzuciło się tylko czytelniczki i została malutka grupka która umarła potem śmiercią naturalną podobno gdzieś jest ale na FB . Na samym początku po prostu nie jesteśmy w stanie zweryfikować kto się będzie udzielać a kto nie a dziewczyny będą odchodzić i z małych grup i z dużych im większa grupka tym większe szanse że potem zostanie więcej osób.
 
Tak to działało w innych ciążowych wątkach i mi to odpowiadało. Na ilości mi nie zależy, wolę mniejszą grupę, ale taka gdzie kojarzę kto jest kim od takiej 100osobowej, gdzie 60% to tylko nieudzielający się podglądacze.
Dlatego warto by było poczekać aż dojdą wszystkie dziewczyny, pogadać tu z miesiąc i wtedy z aktywnymi na forum osobami zrobić prywatną grupę :)
 
Hej dziewczyny:) Mam 30 lat, jestem z Krakowa, to moja pierwsza ciąża- staraliśmy się ponad 1,5 roku, ze względu na wyniki badań nie dostawaliśmy wielkich szans. I jak to bywa, udało się, gdy trochę odpuściliśmy;)
Zaglądam na forum od jakiś dwóch tygodni, bałam się odezwać- to mój pierwszy raz na jakimkolwiek forum, no i trochę nie wierzyłam, że ta ciąża się utrzyma. Z ostatniego usg wynika, że jestem na początku 9 tygodnia a termin wychodzi na koniec lipca/początek sierpnia:)
Mam nadzieję, że mogę tu z Wami zostać, przeglądnęłam sporo stron wstecz i panuje tu przyjazna atmosfera, więc zebrałam się na odwagę:)
 
reklama
Mnie właściwie od samego początku bolą piersi. Bes stanika ani rusz. Ale muszę sobie kupić jakiś miękki, bo ten z fiszbinami już mnie uwiera. Tylko ja mam duży problem - duży biust. Może są tu posiadaczki dużych biustów przed ciążą i jakie kupowałyście staniki (firmy itp.)?
Ja też mam duży biust. Poza ciąża 75F. Teraz jestem w 7 tc i noszę staniki 75H [emoji28] ale pewnie jeszcze się powiększą.
Ja kupuję staniki na Zalando. Niektóre marki mają piękne staniki z ogromną rozmiarówką i w przystępnych cenach.
 
Do góry