reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej. Jestem tu nowa i póki co obserwuje, ale w tej kwestii wcinam sie w konwersacje, bo mogę uspokoic. Przy aplikacji tabletek, możesz podrażnić ścianki, które są teraz mocno ukrwione. Nawilżaj palce jak wkładasz. Mimo to, może się to zdarzać. :)
O to super, rzeczywiście starałam się włożyć jak najdalej i mogłam nie być zbyt delikatna
 
reklama
Dziewczyny ja do jutra wszystkie włosy z głowy powyrywam….
Naczytałam się ze zlokalizowana w jamie brzusznej jest najrzadszych przypadkiem i trudnym do znalezienia…
Ale ja nie mam niepokojących objawów żadnych narazie… 😭
 
Hej. Jestem tu nowa i póki co obserwuje, ale w tej kwestii wcinam sie w konwersacje, bo mogę uspokoic. Przy aplikacji tabletek, możesz podrażnić ścianki, które są teraz mocno ukrwione. Nawilżaj palce jak wkładasz. Mimo to, może się to zdarzać. :)
Ja w tej ciąży nie przyjmuje luteiny, ale w takich przypadkach dobrze jest też zwilżyć delikatnie tabletkę wodą.
 
Dziewczyny ja do jutra wszystkie włosy z głowy powyrywam….
Naczytałam się ze zlokalizowana w jamie brzusznej jest najrzadszych przypadkiem i trudnym do znalezienia…
Ale ja nie mam niepokojących objawów żadnych narazie… 😭
Nie wiem co Ci doradzić. 😢 Cholernie mi przykro przez co teraz przechodzisz. Jeszcze pewnie nikt odwiedzać nie może?

Wirtualnie przytulam 🤗
 
Ja w tej ciąży nie przyjmuje luteiny, ale w takich przypadkach dobrze jest też zwilżyć delikatnie tabletkę wodą.
Czyli zwilżyć tabletkę i palec i powinno być Ok? Czuje się trochę podrażniona i teraz jak byłam na spacerze z psem to mam wrażenie, że jeszcze bardziej podrażniłam. Na szczęście mam przyjmować tylko jedną tabletkę dziennie i pracuje zdalnie wiec mogę leżeć jeśli będzie taka potrzeba, z psem pochodzi trochę mąż.
 
Miałam tak jakiś czas, dziś stwierdziłam że już jest ok. Ale tydzień temu to już myślałam o spodniach ciążowych żeby się nie cisnąć 😅
Ja mam dokładnie tak samo. Na razie nawet nie mam potwierdzone ze jestem w ciąży bo do lekarza idę we wtorek. Ale powiedzmy że jest to 5-6 tydzień a mam wrażenie że mój brzuch jest taki pełny. Ale nie pełny jak przy najedzeniu się ale tam gdzieś na dole jakbym już w 5 miesiącu była 🙈
 
reklama
Andzia trzymam kciuki żeby było ok i żeby to były bliźniaki 🤞 będzie wyjaśnienie całej sytuacji 🤞
Przez ostatnie trzy dni u mnie córka była chora, bolały ją plecy, miala zmieniony głos i 37'.
Myślę że mi to sprzedała do tego wszystkiego. Nogi mnie bolą trzy razy mocniej niż w okres od kręgosłupa lędźwiowego do pięt, rwą wręcz. Czuje że płoną mi oczy i nie mam siły na nic. Leżę od rana jak trup. Z plamienia była rano jedna brązowa kropla i puki co to tyle...

Milla dlaczego piszesz "w moim wieku"? Ja też nie jestem pierwszej młodości jeśli chodzi o ciążę, bliżej niż do 4 z przodu niż 3... Może jesteśmy jednakowo "stare"😉?
Ja jestem chyba najstarsza tutaj :) w przyszłym roku 40 :)
 
Do góry