reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jeśli to coś tobie pomoże (bo mi coś pomaga i daje nadzieję) to przy poronieniu miałam jasno różowe plamienie, jakby różowa woda. Teraz brązowy kolor. Pomoc puki nie ma żywo czerwonej krwi to jest nadzieja 🤞
Potwierdzam, przy poronieniu miałam jasnoróżowe plamienia, na początku w ogóle cztery dni krwawienia. Pokazał się pęcherzyk, ale po USG już zaczęłam krwawić na maksa. Jeśli plamienie jest brązowe, to albo pękło jakieś naczynko, albo musisz podszprycować się progesteronem 😊
Usg profilaktycznie 14.12 u jednego lekarza i konsultacja u drugiego 15.12.
I 16.12 zdecydowali sprawdzic laparo…
Mam wrażenie, ze ciąża jest bardzo młoda i za wcześnie na pecherzyk.
 
Potwierdzam, przy poronieniu miałam jasnoróżowe plamienia, na początku w ogóle cztery dni krwawienia. Pokazał się pęcherzyk, ale po USG już zaczęłam krwawić na maksa. Jeśli plamienie jest brązowe, to albo pękło jakieś naczynko, albo musisz podszprycować się progesteronem 😊

Mam wrażenie, ze ciąża jest bardzo młoda i za wcześnie na pecherzyk.
Ale lekarze twierdzą ze przy takiej hcg musi być widać już…
 
Dziewczyny czy któraś z was też tak ma jak ja i jak sobie radzicie. A więc cokolwiek bym nie zjadła to jestem tak strasznie wzdeta że nie daje sobie rady brzuch dostaje jakbym była chyba w 3 miesięcu... Nawet nie wiem jak sobie z tym pomóc 😔😔
 
Dziewczyny czy któraś z was też tak ma jak ja i jak sobie radzicie. A więc cokolwiek bym nie zjadła to jestem tak strasznie wzdeta że nie daje sobie rady brzuch dostaje jakbym była chyba w 3 miesięcu... Nawet nie wiem jak sobie z tym pomóc 😔😔
Miałam tak jakiś czas, dziś stwierdziłam że już jest ok. Ale tydzień temu to już myślałam o spodniach ciążowych żeby się nie cisnąć 😅
 
Dziewczyny czasami mocniej mnie zakłuje ale tylko w prawym jajniku... czy to może być np. zwiastun ciąży poza macicznej? Czasami zaboli aż mnie w pół zegnie. Od wczoraj tak mam. 2/3x na dzień z minutkę trzyma
 
reklama
Do góry