reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nie mam pęcherzyka. Nic. Kompletnie pusto w macicy 😔
Okej, źle zrozumiałam.
Na kiedy lekarz wyznaczył wizytę ?
I czy to lekarz którego jesteś pewna ?

Bo wiesz ja w poprzedniej ciąży w luxmedzie nie miałam pęcherzyka a na drugi dzień u mojej prywatnej doktor był zarodek z serduszkiem. Jak się nie umie to się nie znajdzie.
 
reklama
Okej, źle zrozumiałam.
Na kiedy lekarz wyznaczył wizytę ?
I czy to lekarz którego jesteś pewna ?

Bo wiesz ja w poprzedniej ciąży w luxmedzie nie miałam pęcherzyka a na drugi dzień u mojej prywatnej doktor był zarodek z serduszkiem. Jak się nie umie to się nie znajdzie.

Nie, tego super pewnego mam we wtorek o 17
Lekarz powiedział, żeby przyjść za tydzień bo według niego ciąża jest po prostu bardzo młoda. Nie straszył mnie CP, to ja się nią sama straszę.
 
Nie, tego super pewnego mam we wtorek o 17
Lekarz powiedział, żeby przyjść za tydzień bo według niego ciąża jest po prostu bardzo młoda. Nie straszył mnie CP, to ja się nią sama straszę.
Rozumiem bo to też coś o co ja zawsze się boję.
Ty badalaś 3 raz betę ?
Chociaż i to nie jest wyznacznik bo jeśli np ciąża jest bliźniacza to i przy 3000 może być dopiero widać mikro pęcherzyk.
 
Jestem po usg. Trochę się wkurzyłam bo przy zapisie wyraźnie mówiłam ze chce potwierdzenie ciąży z usg. Podczas wizyty wszystko działo się bardzo szybko bo wiadomo jakie to są emocje- szczególnie ze byłam pewna ze nic z tego.
Podsumowując miałam wizytę z usg poglądowym czyli nie mam ani zdjęcia ani nawet żadnego opisu ALE serce jest- biło 140, według usg jest to 6t2d czyli tyle młodsza ile się w sumie spodziewałam, No może miałam nadzieje ze dwa, trzy dni będzie starsza ale w mojej sytuacji i tak nie mam na co narzekać 😊

Dostałam luteinę z racji poronienia i ostatnio wykrytej trombolifii w rodzinie. Chyba dla własnego spokoju będę musiała sobie zrobić szybko badania DNA bo trombofilia to częsta przyczyna wczesnych poronień.

Następna wizyta dopiero 7.01
 
Rozumiem bo to też coś o co ja zawsze się boję.
Ty badalaś 3 raz betę ?
Chociaż i to nie jest wyznacznik bo jeśli np ciąża jest bliźniacza to i przy 3000 może być dopiero widać mikro pęcherzyk.

Nie zbadałam tydzień temu w czwartek = 25,4, potem po 48h w sobotę =95,3
Przyrost był ładny więc uznałam, że szkoda mi tych moich żył :( No ale to był błąd.

Zbadałam dzisiaj (wynik pewnie wieczorem) no ale to już ponad tydzień odstępu. I nie wiem czy znajdę jakieś labo w niedzielę.
W razie czego mam już kontakt do profesora, który znajduje na USG ciąże w jajowodach tak, że jak przyjdzie ten wynik to w razie czego będę się do niego umawiać na cito
 
A czy któraś z Was pamieta wielkość swojego pęcherzyka i dokładny tydzień ciąży? Napiszcie tez proszę czy był już wtedy zarodek albo ciałko żółte. Sprawdziłam u siebie z ciekawości i w 5+4 miałam betę prawie 20 000, 1,5cm pęcherzyka, ale bez zarodka.
 
Dziewczyny, ja tez dzisiaj po wizycie, według kalendarzyka 6t2d. Widoczny zarodek z serduszkiem, 6 mm ❤️ Na samo wspomnienie mam łzy w oczach. Pierwsze badania krwi za mną, wizytę miałam na 7.30 to przezornie pojechałam na czczo. Jedyne czego żałuje, to tego, że nie poprosiłam lekarza o zdjęcia z USG dla siebie, ale będę już o tym pamiętać przy kolejnej wizycie - też 7 stycznia 🙂
 
Nie zbadałam tydzień temu w czwartek = 25,4, potem po 48h w sobotę =95,3
Przyrost był ładny więc uznałam, że szkoda mi tych moich żył :( No ale to był błąd.

Zbadałam dzisiaj (wynik pewnie wieczorem) no ale to już ponad tydzień odstępu. I nie wiem czy znajdę jakieś labo w niedzielę.
W razie czego mam już kontakt do profesora, który znajduje na USG ciąże w jajowodach tak, że jak przyjdzie ten wynik to w razie czego będę się do niego umawiać na cito
Hmmm wiesz co? Mi się wydaje, że może faktycznie u Ciebie jest ta ciaza młodsza. Ja robilam pierwsza bete 2 grudnia w czwartek - 25, potem 4 grudnia w sobotę- 96, wiec tak jak u Ciebie. Dopiero przedwczoraj zrobilam po raz trzeci i wynosiła prawie 10 tysięcy, wczoraj widac bylo pecherzyk i ciałko żółte i wychodziło 5+4 [emoji848] więc w sumie u Ciebie wychodzi jakby tydzien do tyłu, jeśli dobrze kminię
 
A czy któraś z Was pamieta wielkość swojego pęcherzyka i dokładny tydzień ciąży? Napiszcie tez proszę czy był już wtedy zarodek albo ciałko żółte. Sprawdziłam u siebie z ciekawości i w 5+4 miałam betę prawie 20 000, 1,5cm pęcherzyka, ale bez zarodka.
to ok, przy pęcherzyku 20-25mm musi juz coś być
 
reklama
A czy któraś z Was pamieta wielkość swojego pęcherzyka i dokładny tydzień ciąży? Napiszcie tez proszę czy był już wtedy zarodek albo ciałko żółte. Sprawdziłam u siebie z ciekawości i w 5+4 miałam betę prawie 20 000, 1,5cm pęcherzyka, ale bez zarodka.
U mnie beta przedwczoraj 10000, wczoraj usg - 5+4, widoczny pęcherzyk i ciałko żółte. Nie wiem jakiej wielkości pęcherzyk, bo lekarka nie powiedziala a na zdjeciu nie ma opisu
 
Do góry