reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Każda kobieta zna najlepiej swój organizm i czuje co jest dobre na niej i dla rozwijającego się dziecka. Dlatego szanuję każda decyzje -oszczędzania się w domu (ja taka wyznaje, tak czuje), ćwiczeń na siłowni/wysiłku fizycznego czy pracy.
Ja mam podobne podejście do Ciebie dopóki nie wpływa to na moje życie - a niestety takie ciążowe L4 wpływają na życie wszystkich kobiet. ZUSowe pieniążki tez z gumy nie są i nie zdziwię się jeśli w końcu chorobowe w ciąży będzie wynosić 80% a macierzynski będzie krótszy. Stracimy na tym wszystkie (a w ciąży te które naprawdę zwolnienia potrzebują).
 
reklama
Z tego co pamiętam chyba nie miałaś wysokiej bety, wiec może dlatego pęcherzyk się jeszcze nie pokazał?

W zeszła sobotę była 95. Wiec nawet nie całe 500 to nadal przyrost w normie. Żałuję, że jednak wczoraj nie zbadałam. No ale nic, dzisiaj pewnie wieczorem wynik
 
W zeszła sobotę była 95. Wiec nawet nie całe 500 to nadal przyrost w normie. Żałuję, że jednak wczoraj nie zbadałam. No ale nic, dzisiaj pewnie wieczorem wynik
Ale to chyba nadal za niska wartość na pęcherzyk. Chyba trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze tydzień-dwa.
 
Ale to chyba nadal za niska wartość na pęcherzyk. Chyba trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze tydzień-dwa.

Jeszcze nie wiem jaka jest. Może być 500, może być 2000. A może nadal 100 🤷‍♀️
Już po prostu chciałbym, żeby to się skończyło
 
reklama
Do góry