reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jestem przypadkiem „okresu w ciąży” - nie plamienia, nawet nie krwawienia tylko normalnego mocnego krwawienia „okresowego” ze skrzepami i innymi miłymi sprawami - a to mocno sugeruje ryzyko CP.
Przykro mi. Przeszłam przez to 2 lata temu. Dostałam @,ale czułam,ze coś się dzieje,wiec zrobiłam test i był pozytywny. Niepotrzebnie ten test w ogóle zrobiłam. Beta wyszła malutka,bo tylko coś koło 50,ale jednak.
 
reklama
Ja miałam dziś tak ogromną ochotę na pierogi że szok. Oczywiście nie powinnam przy cukrzycy. Nie mniej jednak stwierdziłam że zjem jednego i sprawdzę jak to będzie wyglądać no bo przecież święta idą. No i okazało się że po jednym cukier nie urósł więc zjadłam drugiego. Sprawdzam po godzinie poziom cukru a tam 69 [emoji38]. Także pierogi mogę wcinać [emoji38]
Cukier po produktach "zakazanych" moze wywalić po 15 minutach, 30 minutach, godzinie albo dwóch
 
Przykro mi. Przeszłam przez to 2 lata temu. Dostałam @,ale czułam,ze coś się dzieje,wiec zrobiłam test i był pozytywny. Niepotrzebnie ten test w ogóle zrobiłam. Beta wyszła malutka,bo tylko coś koło 50,ale jednak.
A to biochemiczna, co innego. Przy podejrzeniu CP to najlepsze co mogło się stać ze odkryłam ciąże bo ona rośnie i ma się dobrze, tylko pytanie : gdzie.
 
Ja dziś pierwszy poranek z głową nad kibelkiem. Nie wymioty tylko taki odruch wymiotny z kaszlem i jedyne co udało mi się pozbyć to nadmiaru śliny ☹️
 
Cześć Dziewczyny, miłego dnia nam życzę 😊
Ja dzis ba home office, od 6 rano przy kompie. Ale to lepsze niż jechać w to zimno do firmy
Wczoraj mi się ulało, być może c
hormony dały znać o sobie. Pierwszy raz jak pracuje w firmie 6 lat, poryczalam się, na nawał obowiązków, ciśnienie, ciągły pęd. Na wszystko.
Dzis juz lepiej, zebrałam się do kupy 😊
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem co robić, obudziłam się z mega bólem brzucha jak na okres... 😭 Nie wiem czy dzwonić umówić się na. Wizytę prywatna, a jeszcze dziś na popołudniu do pracy, pierwszy dzień po chorobowym.... Co robić 😭 bardzo się boję i to uczucie jakbym miała zaraz dostać @ 😭
 
U mnie chyba dziś już mdłości, mdli mnie od zapachu mleka. Ale za to tylko jedna pierś mnie boli hahaha. Czekam na pierwszy pocałunek z kibelkiem 😊
 
reklama
Do góry