reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć dziewczyny! Witam się z Wami! Nieśmiało podglądam Wasze wpisy, pytania i rozważania. Na razie nieśmiało, ale mam nadzieję, że 21 grudnia już bardziej intensywnie będę uczestniczyła w tych rozmowach. 21 grudnia, bo wtedy będę po wizycie u mojego ginekologa - to będzie mój 7 tydzień ciąży. W końcu po kilku latach ukazały się dwie upragnione kreski. Jestem szczęśliwa, a zarazem boję się, że coś może być nie tak. Ten natłok myśli. Ale wiara czyni cuda i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam się z Wami! Nieśmiało podglądam Wasze wpisy, pytania i rozważania. Na razie nieśmiało, ale mam nadzieję, że 21 grudnia już bardziej intensywnie będę uczestniczyła w tych rozmowach. 21 grudnia, bo wtedy będę po wizycie u mojego ginekologa - to będzie mój 7 tydzień ciąży. W końcu po kilku latach ukazały się dwie upragnione kreski. Jestem szczęśliwa, a zarazem boję się, że coś może być nie tak. Ten natłok myśli. Ale wiara czyni cuda i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
Hej 😍 myśl pozytywnie ❤️ trzymam kciuki 🤞
 
Cześć dziewczyny! Witam się z Wami! Nieśmiało podglądam Wasze wpisy, pytania i rozważania. Na razie nieśmiało, ale mam nadzieję, że 21 grudnia już bardziej intensywnie będę uczestniczyła w tych rozmowach. 21 grudnia, bo wtedy będę po wizycie u mojego ginekologa - to będzie mój 7 tydzień ciąży. W końcu po kilku latach ukazały się dwie upragnione kreski. Jestem szczęśliwa, a zarazem boję się, że coś może być nie tak. Ten natłok myśli. Ale wiara czyni cuda i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
Będzie dobrze kochana ❤️✊
 
To normalne, narządy miednicy mniejszej masz mocniej ukrwione niż zawsze. Głupio zabrzmi to co powiem dla niektórych, ale ciąża „nie jest chorobą” sama w sobie.
Można się dużo ruszać, można podnosić takie standardowe rzeczy nawet milion razy dziennie (jak dziecko 10-15 kg), można spokojnie odebrać 15 kg paczkę od kuriera, można nawet biegać i podnosić ciężary (jeśli ktoś to robił przed ciążą), oczywiście jeśli samopoczucie pozwala i kobieta nie ma np niepowsciagliwych wymiotów bo wtedy ciężko zrobić cokolwiek pomiędzy nimi lub ciąży zagrożonej.
Dokładnie. Ja w pierwszej ciąży do 8 miesiąca chodziła na aquaaerobik :)
 
Hej dziewczyny ! Chcialabym zapytac o Wasze zdanie. Jak myślicie, te 3 kropeczki to chyba nie jest ciąża mnoga? 🤔🤔
Nie, to słabo zarysowany YS (słabo bo głowica go średnio złapała, nie że coś z nim nie tak). Na jego brzegu będzie się rozwijał zarodek.

Wyglada to raczej jak książkowa pojedyncza ciąża :)
 
reklama
Do góry