reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny ! Chcialabym zapytac o Wasze zdanie. Jak myślicie, te 3 kropeczki to chyba nie jest ciąża mnoga? 🤔🤔
 

Załączniki

  • 9A2DD170-9098-4621-AD96-96C0477D4402.jpeg
    9A2DD170-9098-4621-AD96-96C0477D4402.jpeg
    59 KB · Wyświetleń: 98
A co Ci powiedział Lekarz u którego robiłaś to usg? Chyba tutaj nikt nie będzie wiedział lepiej jak on
Nic dokladnie mi nie powiedziala, nawet karty ciazy nie zalozyla, tylko powiedziala mi, ze jsk nsjszybciej mam sie zapisac do poradni z III stopniem referencyjności, ktora poprowadzi ciąże wysokiego ryzyka, dostalam l4 na 3 tygodnie i zastrzyki przeciwzakrzepowe ( pewnie dlatego, ze w przeszłości mialam zator płuc)
 
Nic dokladnie mi nie powiedziala, nawet karty ciazy nie zalozyla, tylko powiedziala mi, ze jsk nsjszybciej mam sie zapisac do poradni z III stopniem referencyjności, ktora poprowadzi ciąże wysokiego ryzyka, dostalam l4 na 3 tygodnie i zastrzyki przeciwzakrzepowe ( pewnie dlatego, ze w przeszłości mialam zator płuc)
Ginekolodzy często zakładają karte ciąży troszkę później jak już bije serduszko itd ale to na pewno zależy od lekarza. Trochę dziwne ze tak nic nie powiedziała ale może nie czuła się kompetentna dlatego pokierowała Cię do tej specjalnej poradni. Masz na usg napisaną wielkość pęcherzyka czy nie było go jeszcze widać?
 
reklama
Do góry