reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Trzymam kciuki, daj znać. Ja sama chyba zniosę jajko do wizyty w przyszły piątek.
Na całe szczęście wszystko ok. Tamte usg było słabej jakości a tym poronieniem zagrażającym lekarz zdziwiony bo stwierdził , ze poronienie zagrażające stwierdza się przy plamieniach i krwawieniach , No ale może lekarka wpisała tak żeby coś wpisać . Obecnie z usg z pecherzyka wychodzi 5 t4 d choć z om jeden dzień mniej . Zarodka nie widać ale za wcześnie i oby tylko ciąża szła w dobrym kierunku …
 
reklama
Na całe szczęście wszystko ok. Tamte usg było słabej jakości a tym poronieniem zagrażającym lekarz zdziwiony bo stwierdził , ze poronienie zagrażające stwierdza się przy plamieniach i krwawieniach , No ale może lekarka wpisała tak żeby coś wpisać . Obecnie z usg z pecherzyka wychodzi 5 t4 d choć z om jeden dzień mniej . Zarodka nie widać ale za wcześnie i oby tylko ciąża szła w dobrym kierunku …
Coś musiała wpisać - by być na L4 musisz mieć medyczny problem z Tobą lub ciążą.
 
Ja dziś byłam u diabetologa. Okazało się że mam cukrzycę ciążową i muszę brać insulinę 🙈. Wcześniejszą ciążę najprawdopodobniej straciłam bo nie wiedziałam że mam problem z cukrem. Ogólnie dziewczynki polecam robić krzywą cukrową już przy pierwszych badaniach 👍❤️.
 
Ja dziś byłam u diabetologa. Okazało się że mam cukrzycę ciążową i muszę brać insulinę 🙈. Wcześniejszą ciążę najprawdopodobniej straciłam bo nie wiedziałam że mam problem z cukrem. Ogólnie dziewczynki polecam robić krzywą cukrową już przy pierwszych badaniach 👍❤️.
Spróbuj obciąć węgle do minimum i zobacz co się będzie działo z cukrem ;-)
 
reklama
No i po wizycie u lekarza, niestety ciąża wysokiego ryzyka, musze isc do poradni wysokiego ryzyka, czy jakos tak, l4 mam do 24.12, do konca l4 musze brac zastrzyki przeciwzakrzepowe
4D640469-0498-4CA3-915F-0418E483107B.jpeg
 
Do góry