reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Luna też uważam że dla spokoju ducha lepiej przyspieszyć wizytę 🤗.

Ja dziś umówiłam się na usg 14 grudnia. To będzie 6+5 ❤️. Mam nadzieję że zobaczę już ❤️.
 
reklama
Cześć dziewczyny, szukałam właśnie takiego wątku. U mnie 4+2tc, dość blade kreski na testach i beta 159,26. Dziś byłam na kolejnych badaniach, liczę na to, że ładnie przyrośnie 😃 chociaż nie ukrywam, wszystkie te badania i testy bardzo mnie stresują. To normalne, że już od 2 tygodni mam mdłości? Najdziwniejsze jest dla mnie to, że nie mam apetytu, a już kompletnie nie mam ochoty jeść rzeczy, które do tej pory uwielbiałam. Też tak macie?
 
Cześć dziewczyny, szukałam właśnie takiego wątku. U mnie 4+2tc, dość blade kreski na testach i beta 159,26. Dziś byłam na kolejnych badaniach, liczę na to, że ładnie przyrośnie 😃 chociaż nie ukrywam, wszystkie te badania i testy bardzo mnie stresują. To normalne, że już od 2 tygodni mam mdłości? Najdziwniejsze jest dla mnie to, że nie mam apetytu, a już kompletnie nie mam ochoty jeść rzeczy, które do tej pory uwielbiałam. Też tak macie?
Gratuluje :-) Też straciłam apetyt, ale u mnie być może to wynik stresu. Na mdłości nawet teraz chyba jeszcze za wcześnie, z tego co wiem zaczynają się przy wyższej becie.
 
Gratuluje :-) Też straciłam apetyt, ale u mnie być może to wynik stresu. Na mdłości nawet teraz chyba jeszcze za wcześnie, z tego co wiem zaczynają się przy wyższej becie.
Ja też jestem bardzo zestresowana całą sytuacją, jeszcze lekarz podczas konsultacji przez telefon wystraszył mnie, że beta jest trochę za niska
 
Cześć dziewczyny, szukałam właśnie takiego wątku. U mnie 4+2tc, dość blade kreski na testach i beta 159,26. Dziś byłam na kolejnych badaniach, liczę na to, że ładnie przyrośnie 😃 chociaż nie ukrywam, wszystkie te badania i testy bardzo mnie stresują. To normalne, że już od 2 tygodni mam mdłości? Najdziwniejsze jest dla mnie to, że nie mam apetytu, a już kompletnie nie mam ochoty jeść rzeczy, które do tej pory uwielbiałam. Też tak macie?
Jestem na tym samym etapie :-) też mi wychodzi 4+2. Trzymam kciuki żeby przyrost był prawidłowy ;-) więc obie jak na razie mamy termin na 10?
 
reklama
Do góry