reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny!🙃
Trochę nieśmiało ale chętnie dołączę do Was. U mnie również sytuacja jeszcze świeża, emocje nadal nie opadły ❤
24.11 - beta 64,36 mlU
26.11 - beta 200,10 mlU + progesteron 29,44ng
Ostatnia miesiączka była 31.10.
Wizytę u gina mam 6.12 myślę, że to trochę za wcześnie, chociaż po cichu liczę, że mi potwierdzi cokolwiek😃

Póki co bolą piersi i lekko podbrzusze od czasu do czasu i po prostu świat oszalał w mojej głowie. Staraliśmy się z mężem ponad rok.
Dużo zdrówka i trzymam kciuki za Wszystkich!💙
Witaj kochana ❤️. Przede wszystkim gratulacje 🤗. Super że jest nas coraz więcej. Potwierdzi na pewno kochana bo beta mówi sama za siebie 😍. Na usg troszkę co prawda za wcześnie ale wszystko zależy od ginekologa. Ja byłam wczoraj u swojej lekarki czyli w 4t1d ciąży ale to dlatego że poroniłam we wrześniu. Póki co muszę trochę badań porobić. Usg będziemy robiły 20 grudnia dopiero. Ale kartę ciąży już dostałam ❤️😍.
 
To i ja się przywitam, pełna obaw i nadziei 😊
Kilka dni temu zobaczyłam II kreski, staraliśmy się od sierpnia 2020.
Jestem w 1 cyklu po HSG.
25.11 beta 111, progesteron 15,4
27.11 beta 406 progesteron 17,2
Lekarz kazał mi zgłosić się na wizytę w poniedziałek.
Mam nadzieję, że progesteron bedzie wzrastał, bo póki co nie powala.
Drugi dzień biorę luteinę 2x1tabl.
 
To i ja się przywitam, pełna obaw i nadziei 😊
Kilka dni temu zobaczyłam II kreski, staraliśmy się od sierpnia 2020.
Jestem w 1 cyklu po HSG.
25.11 beta 111, progesteron 15,4
27.11 beta 406 progesteron 17,2
Lekarz kazał mi zgłosić się na wizytę w poniedziałek.
Mam nadzieję, że progesteron bedzie wzrastał, bo póki co nie powala.
Drugi dzień biorę luteinę 2x1tabl.
Witaj w naszym gronie 🙂. Progesteron ładnie Ci wzrasta. Lekarz powiedział Ci że masz za niski?
 
Ja dzisiaj robiłam 3 raz betę i progesteron bo w drugim badaniu był spadek z 35,90 do 24,90. To były badania z 20 i 22 listopada. Progesteron z dzisiaj wyniósł 26. Także daje sobie spokój na razie i czekam na wizytę u lekarza za 3 tygodnie. Gdyby nadal spadał to bym się martwiła ale póki co myślę że jest ok.
Beta z dziś 2411
 
Witam się i ja :) proszę powiedzcie co sadzicie o poziomie bety, wg mnie jest bardzo niska
25.11 32 dc czyli 4t4dc poziom 74,9
27.11- 139, 9. Lekarz nie podchodził jakoś optymistycznie, kolejne bety mam zrobić w następnym tygodniu, usg za 3 tyg.
 
Witam się i ja :) proszę powiedzcie co sadzicie o poziomie bety, wg mnie jest bardzo niska
25.11 32 dc czyli 4t4dc poziom 74,9
27.11- 139, 9. Lekarz nie podchodził jakoś optymistycznie, kolejne bety mam zrobić w następnym tygodniu, usg za 3 tyg.
Witaj ❤️. Faktycznie przyrost troszkę za niski ale znam przypadki dziewczyn z forum że pięknie odbiło do góry. Pozostało czekać kochana i być dobrej myśli. Trzymam kciuki za Was ✊.
 
reklama
Ja dzisiaj robiłam 3 raz betę i progesteron bo w drugim badaniu był spadek z 35,90 do 24,90. To były badania z 20 i 22 listopada. Progesteron z dzisiaj wyniósł 26. Także daje sobie spokój na razie i czekam na wizytę u lekarza za 3 tygodnie. Gdyby nadal spadał to bym się martwiła ale póki co myślę że jest ok.
Beta z dziś 2411
Czytałam że progesteron potrafi kilka razy w ciągu dnia zmieniać swoje wartości więc wg mnie nie ma czym się martwić 🤗
 
Do góry