reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mi dziś czop zaczął odchodzić i mała strasznie napiera, aż mnie biodra bolą 🙈 mam nadzieję, że coś się powoli zaczyna.
A na kiedy masz termin? Ja wlansie dzis mam jakieś dziwne napinania brzucha ale nic mnie nie boli a muszę zrobić zastrzyk z clexan i tak odkładam to z godziny na godzinę ... bo nie mam pojęcia kiedy to będzie 'ten moment', żeby go akurat nie zrobić:/ koszmar jakiś z tym wszystkim! Wrr
 
A na kiedy masz termin? Ja wlansie dzis mam jakieś dziwne napinania brzucha ale nic mnie nie boli a muszę zrobić zastrzyk z clexan i tak odkładam to z godziny na godzinę ... bo nie mam pojęcia kiedy to będzie 'ten moment', żeby go akurat nie zrobić:/ koszmar jakiś z tym wszystkim! Wrr
Na 9 sierpnia, lekarz twierdził, że nien doczekam terminu. Ja też robię zastrzyki i na razie nie wstrzymuje się z nimi. Nie zrobię jak mi wody odejdą, albo będę miała wyraźne skurcze.
 
Nie pamiętam bym mnie bolało krocze i brzuch ciągnął w poprzednich ciążach. Czy to dlatego że inna płeć dziecka, a może z wiekiem to przyszło że po 30 ?
 
Na 9 sierpnia, lekarz twierdził, że nien doczekam terminu. Ja też robię zastrzyki i na razie nie wstrzymuje się z nimi. Nie zrobię jak mi wody odejdą, albo będę miała wyraźne skurcze.
Ja też właśnie boje się nie zrobić i tak zmniejszył mi lekarz dawkę z 60 na 40 na tydzień przed cc, żeby można było 12h odczekać a nie 24h. A i tak nie wiem jak to już jest w szpitalu, bo chyba porod to akurat taka sytuacja, której nie da się przewidzieć:p trzymam za nas kciuki aby wszystko poszło sprawnie i szybko:)
 
Mi dziś czop zaczął odchodzić i mała strasznie napiera, aż mnie biodra bolą 🙈 mam nadzieję, że coś się powoli zaczyna.
I jak postępy? Ja mam na 6 z OM i nadal cisza, nawet bo wczorajszych wyczynach z mężem i schodach i sprzątaniu 😋
Właśnie się obudziłam i nie czuje się jakoś inaczej ;(
 
reklama
W temacie clexane lekarz mi mowil (pracuje w szpitalu, robi operacje) ze clexane nie jest az takie zle.
Kobiety biora do konca i maja cesarki. Ze acard gorszy. Ja acard w 34 tc chyba odstawilam a clexane 0,6 biore do samego konca.
 
Do góry