reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hejka dziewczyny 😊 tak cały czas myślę o takim kalendarzu płci dziecka, czy któreś z was za każdym razem sie sprawdził? Mi w poprzedniej ciąży z córką się sprawdził i teraz patrzyłam na ten kalendarz znowu i także wychodzi dziewczynka 😱 ciekawe jak u was było 😁
U mnie się nie sprawdziło. Jeśli okaże się, ze jestem w ciąży to zamierzam zrobić w 10tc test nifty z określeniem płci.
 
reklama
U mnie się nie sprawdziło. Jeśli okaże się, ze jestem w ciąży to zamierzam zrobić w 10tc test nifty z określeniem płci.
Ja tak samo, w poprzedniej robiłam od razu po 10 tyg właśnie nifty pro. Teraz chyba zrobię veragene ale muszę jeszcze poczytać.
 
Cześć dziewczyny... Nie wiem jak długo u Was zabawię, ale dzisiaj już poleciało więcej krwi i to takiej bardziej żywej... Pojadę dzisiaj zrobić betę i proga i zobaczmy jak sytuacja się rozwinie... Jutro powinnam planowo dostać @, więc możliwe, że wyłapałam biochema... Kreska na teście ciążowym co prawda ciemniejsza, ale wiecie kak jest... Będę informować 🙂

Kochana trzymam mocno kciuki!
 
Cześć dziewczyny... Nie wiem jak długo u Was zabawię, ale dzisiaj już poleciało więcej krwi i to takiej bardziej żywej... Pojadę dzisiaj zrobić betę i proga i zobaczmy jak sytuacja się rozwinie... Jutro powinnam planowo dostać @, więc możliwe, że wyłapałam biochema... Kreska na teście ciążowym co prawda ciemniejsza, ale wiecie kak jest... Będę informować 🙂
Trzymam kciuki...
 
A ja sobie usiadłam. Pomyślałam, że dziś powinnam dostać okres i ... zainstalowałam aplikacje ciążową 🤪

Dziś równy 4 tc. Termin wyliczyło mi na 21.08.

Idąc tym tokiem myślenia, coś czuję, że będziemy mega narzekać na upały latem i modlić się o to by w szpitalu nie było sauny. 🤣
 
Ja tak samo, w poprzedniej robiłam od razu po 10 tyg właśnie nifty pro. Teraz chyba zrobię veragene ale muszę jeszcze poczytać
Powiesz jaki to koszt? Robiłaś w krk? Też się nad tym zastanawiam...w ostatniej ciąży papa wyszła źle, na amnio się nie zdecydowaliśmy i było kilka miesięcy stresu
 
Hejka dziewczyny 😊 tak cały czas myślę o takim kalendarzu płci dziecka, czy któreś z was za każdym razem sie sprawdził? Mi w poprzedniej ciąży z córką się sprawdził i teraz patrzyłam na ten kalendarz znowu i także wychodzi dziewczynka 😱 ciekawe jak u was było 😁

U mnie się sprawdza tylko ten konkretny. Bo z tym kalendarzem to nie jest taka prosta sprawa - po pierwsze on jest księżycowy więc i nasz wiek jest inny i miesiąc owulacji może być też tak naprawdę inny. A już szczególnie jak ktoś ma jakieś graniczne terminy np. ja mam tak, że córką teoretycznie jakbym miała brać datę seksu to listopad, no ale wiem że owu było dopiero w grudniu więc wtedy już się zgadza. Z synem znowu mam tak, że miałam już rocznikowo więcej lat więc też mogłabym źle to policzyć.

U mnie też w drugim przypadku sprawdziła się teoria Shettles'a czyli ta twierdząca, że plemniki z Y są szybsze, ale krócej żyją więc trzeba celować idealnie w owulację, lub w ciągu tych kilku godzin ile żyje komórka jajowa, a te z X czyli dziewczynką są wolniejsze ale dłużej żyją więc mogą spokojnie poczekać. Z córką na pewno tak było.

Sprawdzał mi się też Ramzi - ale tu trzeba mieć ładne zdjęcie USG z 6-7 tygodnia ciąży i potem teoria nub również się sprawdziła (tu znowu potrzeba ładnego zdjęcia z 12tc).

Teraz kalendarz i teoria z szybkością/długością życia znowu wskazuje na dziewczynkę. Ale nie mam żadnego parcia. Mam już dwie takie same płcie, to dziecko będzie tak trochę jedynakiem bo zanim dobrze zacznie ogarniać to pewnie starsze już się wyprowadzą, rzeczy żadnych nie mam więc i tak wszystko trzeba "kupić"

Jak mam marzyć głośno to mi się osobiście marzą bliźnięta :) ale nie mamy w rodzinie, beta bez szału, innych zabobonów też nie spełniam więc mała szansa :)

Przechwytywanie.JPG
 
Hejka dziewczyny 😊 tak cały czas myślę o takim kalendarzu płci dziecka, czy któreś z was za każdym razem sie sprawdził? Mi w poprzedniej ciąży z córką się sprawdził i teraz patrzyłam na ten kalendarz znowu i także wychodzi dziewczynka 😱 ciekawe jak u was było 😁
U mnie dwóch chłopców wychodziło i tak jest. Teraz wychodzi dziewczynka.
 
reklama
Powiesz jaki to koszt? Robiłaś w krk? Też się nad tym zastanawiam...w ostatniej ciąży papa wyszła źle, na amnio się nie zdecydowaliśmy i było kilka miesięcy stresu

Ceny są pewnie różne, czasem można trafić na jakieś promocje ale trzeba się liczyć z kosztem około 2500zł
My się jeszcze wahamy, ale raczej zrobimy sanco plus
 
Do góry