reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No to masz super wyniki, bo u mnie jakieś 4+4 i widzisz jaki wynik, nawet 100 nie ma :)
Ale wiem, że to nie ma znaczenia, urośnie w swoim czasie :)

Wiem, że na pewno ciężko, ale pamiętaj że stres nie pomaga dzidziusiowi. Teraz wyjdę na wariatkę, ale ja odkąd zaczęłam plamić cały czas do niego mówię w myślach, żeby rósł, żeby był silny :) i został ze mną.
Może to głupie, może nie pomoże, ale przecież też nie zaszkodzi. Ale wierzę w przyciąganie myśli :)
dzisiejsza sytuacja potwierdziła mi dokładnie Twoje słowa, bo też tak sobie teraz powtarzam
 
reklama

Jak masz już pęcherzyk to beta nic Ci o ciąży nie powie. Nie ma sensu jej badać już na tym etapie. Ja zastanawiam czy się kuć w poniedziałek. Chyba już odpuszczę, przyrost jest okej. Trzeba teraz tylko czekać te 2/4 tygodnie



U mnie była różnica 4 lata, ale znam dziewczynę której po 10 latach się rozeszła w ciąży.
Moja nie jest ładna - cienka, masa zrostów, nabłonków w nią wrośniętych, delikatny ubytek. Aż mi oczyszczano mi ją po porodzie. Ale mimo to fantastycznie sobie radziła w naturalnych skurczach (bo ja się na żadne oksytocyny itp. nie zgodziłam). Dla mnie to wybawienie bo do cc się kompletnie nie nadaję jednak (pierwsze oficjalnie zamartwica płodu, nieoficjalnie niechęć do sn)
I właśnie chyba odpuszczę, teraz będę tylko czekać do wizyty, dostałam zwolnienie do dnia wizyty więc będę sobie spokojnie odpoczywać.
 
dzisiejsza sytuacja potwierdziła mi dokładnie Twoje słowa, bo też tak sobie teraz powtarzam

Brutalna prawda jest taka, że jesteśmy na takim etapie ciąży, że nic nie zależy od nas - oczywiście możemy leżę, brać odpowiednie leki, ale jeżeli np. coś się źle podzieliło itd. to organizm po prostu nie będzie widział sensu tej ciąży rozwijać. Tylko spokój i wiara, że będzie dobrze nas uratuje :)
 
No to masz super wyniki, bo u mnie jakieś 4+4 i widzisz jaki wynik, nawet 100 nie ma :)
Ale wiem, że to nie ma znaczenia, urośnie w swoim czasie :)

Wiem, że na pewno ciężko, ale pamiętaj że stres nie pomaga dzidziusiowi. Teraz wyjdę na wariatkę, ale ja odkąd zaczęłam plamić cały czas do niego mówię w myślach, żeby rósł, żeby był silny :) i został ze mną.
Może to głupie, może nie pomoże, ale przecież też nie zaszkodzi. Ale wierzę w przyciąganie myśli :)
Przyciągnie myśli i pozytywne myślenie dużo daje, przyjamniej ja tak sądzę ☺️
 
Hej. Mam do was pytanie. Czy którejś z was zmienił się śluz podczas ciąży? Ja dzisiaj na papierze miałam taki w kolorze kawy z mlekiem. W nocy czułam kłócia aż się obudziłam. Co to może znaczyć? Ja do poniedziałku zwariuje...
Mam zrobić kilka badań przed wizytą. Zastanawiam sie czy jutro nie pojechać ich zrobić.
To się zdarza bardzo często i nie zwiastuje nic złego. Wystarczy że przy rosnącej macicy i zagnieżdżającym się zarodku poszło jedno naczynko - krwi było tak malutko że dopiero pojawia się w plamieniach.
 
Witam i ja :) dziś pierwszy dzień spóźnienia miesiączki i pierwszy test, kreska blada, w tym roku już dwa poronienia samoistne za mną więc jakoś boję się pozytywnie myśleć.
 

Załączniki

  • 20211211_190420.jpg
    20211211_190420.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 87
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Póki co nic się nie dzieje. Cyce dalej bolą, brzuch nie daje żadnych znaków czyli możliwe że to jednak kwestia luteiny. W poniedziałek wizyta więc nie przyspieszę bardziej.

Witam nowe mamusie. :)

Przy okazji przypominam, że małymi kroczkami sporządzamy listę z terminami wizyt. Jak coś to priv do mnie kto chce się znaleźć na tej liście.
 
reklama
Do góry