reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie podobnie - za parę godzin. Wydaje mi się że w pierwszej mnie 3 razy nie kłuli ale to było 10lat temu więc...
W każdym razie jeszcze 45min i do chaty.

Niestety wyszedl mi mocz do dupy, pewnie jakaś bezobjawowa infekcja jak to u mnie bywa. Witaj furagino i oby tylko tyle ;)
 
@MatkaJoanna Daj spokój z tym moczem. Wyszły mi w moczu bakterie i leukocyty podwyższone, a posiew czysty. Lekarz przez majówkę nieuchwytny. Oddałam dziś jeszcze raz mocz do badania i jutro na wizycie liczę na rozwiązanie tej zagadki.
 
@Madriga to daj znac, bardzo jestem ciekawa co Ci lekarz na wizycie powie. U mnie dopisek:

"Zweryfikowano mikroskopowo. Ujemny wynik na obecność azotynów (bakterii) na pasku testowym może być spowodowany obecnością szczepu bakterii nieposiadających reduktazy azotanowej, zbyt małą podażą azotanów w diecie, zbyt krótką inkubacją moczu w pęcherzu moczowym, interferencją kwasu askorbinowego, powtórnym przekształceniem przez bakterie azotynów w azotany lub antybiotykoterapią/chemioterapią."

No i to znaczy, że som czy nie ma? XD Czyli też do jutra czekam, bo jutro po poludniu mam wizyte :)
 
Niech to kaczka kopnie tę krzywą: 96/118/81
Wywaliło jednak na wejście :( Najgorzej, bo cukry po nocy najtrudniej stabilizować, bo niby jak? Ciągle coś.
 
reklama
Do góry