reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Też jutro rano idę na krzywą. Oczywiście dziś miałam największą ochotę na czekoladę i cukierki. Cukier z krwi miałam w ciąży w normie, ale nie jestem przekonana, czy udało mi się uniknąć cukrzycy ciążowej. Pocieszam się, że w większości przypadków da się to ogarnąć dietą, te niecałe 4 miesiące jakoś chyba w razie czego przetrzymam.
 
reklama
Też idę sama, damy radę. Z opowieści wnioskuję, że to nie jest takie straszne. Ale woreczek jakby zrobiło mi się niedobrze, to ze sobą wezmę 😅
Dla mnie te dwa razy nie było straszne, a nie przepadam za bardzo słodkimi rzeczami. Za pierwszym razem pozwalali dolać soku z cytryny, to już w ogóle luzik, a za drugim piłam zwykłą i też nie było źle. Najgorsze było to, że pić mi się chciało i ciągle mi się tym odbijało, ale te 2h spokojnie można wytrzymać. Ja po badaniu planuje iść do pracy, więc mam nadzieję, że i tym razem będzie ok.
Dajcie jutro znać jak u was po badaniach.
 
Dla mnie te dwa razy nie było straszne, a nie przepadam za bardzo słodkimi rzeczami. Za pierwszym razem pozwalali dolać soku z cytryny, to już w ogóle luzik, a za drugim piłam zwykłą i też nie było źle. Najgorsze było to, że pić mi się chciało i ciągle mi się tym odbijało, ale te 2h spokojnie można wytrzymać. Ja po badaniu planuje iść do pracy, więc mam nadzieję, że i tym razem będzie ok.
Dajcie jutro znać jak u was po badaniach.
Też już piłam dwa razy glukozę, podczas pierwszej ciąży było mi słabo, przy drugiej omalo nie zwróciłam. Czas na trzeci raz, a w brzuszku inna płeć. Ciekawe co to będzie. Na razie to myślę o jedzeniu.

Trzymam za nas kciuki.
 
Właśnie wypiłam glukozę, siedzę i czekam. Cytrynowa weszła gładko 😉 Z palca na wejście wyszło 89 i coś czuję, że mnie ta cukrzyca nie ominęła.
 
Hej też wypiłam, tylko że moja bez dodatku odbija mi się jak nie wiem i trochę mdli. Na wstępie cukier 82. Czekamy pod KTG. Szkoda że nie zabrałam książki. Może skompletuje wyprawke ? Słyszałyscie coś o firmie TupTam ?
 
Łącze się w bólu. Ja też wypiłam i kurła ta cytrynowa to złoto :D szybko mi poszlo. Z palucha uchwyciła 87. Chyba bez tragedii, ale na normach glukozy to się nie znam za nic.
 
reklama
Dziwne to KTG jest tylko jeden pas i nie słychać tętna płodu. Kurczaki coś tam się wyświetla ale niskie i wacha się od 6 do 12. Nie mam pojęcia co to jest. Czy któraś zorientowana ?
 
Do góry