reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja już zapomniałam nawet kiedy miałam pierwsze ktg z moim pierworodnym. Też czuje dzidzie jak szaleje i niestety tętno mi skoczyło :/ czuje się trochę słabo :((
Nie martw się zapisem, na pewno jest wszystko ok ❤️
 
Ja już zapomniałam nawet kiedy miałam pierwsze ktg z moim pierworodnym. Też czuje dzidzie jak szaleje i niestety tętno mi skoczyło :/ czuje się trochę słabo :((
Nie martw się zapisem, na pewno jest wszystko ok ❤️
Zapytałam się co i jak z tym KTG. Pani powiedziała że sprawdzają reakcje płodu na dużą dawkę cukru. I że mój zapis jest ok. Czekam na wynik cukru po drugim pobraniu. Ale pielęgniarka powiedziala że jest ok. Że nie będę raczej musiała siedzieć kolejnej godziny.
 
Jak dla mnie to chyba za wcześnie, ale co tam niemieckie standardy nie znam się. Czuję tylko jak mały trochę szaleje po tym cukrowym szoku i puka to tu to tam. Nie patrzę na zapis bo mnie stresuje.
ja miałam w 15 tc w Niemczech ktg i tez serca nie było słychać. Oni robią tylko czynności skurczowe. 🙃
 
reklama
Do góry