reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ile trwały u was badania połówkowe? Czy lekarz wszystko wam mówił ? Mieliście jakies komplikacje ?
Około 20/25 minut. Nie wiele mówiła, potwierdziła płeć, wymieniła narządy, ponarzekała że ruchliwy. I odpowiadała na moje pytania. Ale umówiłam się na wizytę do innego lekarza na 20 kwietnia będę w tedy w 22 tygodniu, a dokładnie 21 to i 4 do.
 
reklama
W jakiej pozycji śpicie? Podkładacie cos w nogi, między uda. Starałam się spać na lewym boku, ale od jakiegoś czasu lepiej mi się śpi na prawym. Zawsze mam zgięta jedną nogę.
 
W jakiej pozycji śpicie? Podkładacie cos w nogi, między uda. Starałam się spać na lewym boku, ale od jakiegoś czasu lepiej mi się śpi na prawym. Zawsze mam zgięta jedną nogę.
Ja zasypiam na lewym, między nogi wkładam poduszkę ciążowa. W nocy i tak się budzę na plecach albo na prawym boku. Nie do konca ten lewy bok mi pasuje.
 
W jakiej pozycji śpicie? Podkładacie cos w nogi, między uda. Starałam się spać na lewym boku, ale od jakiegoś czasu lepiej mi się śpi na prawym. Zawsze mam zgięta jedną nogę.
Głównie na lewym boku, ale zdarza się też na prawym czy na plecach. Jak na boku to z kołdrą między nogami.
 
Byłaś na NFZ i teraz prywatnie idziesz ?
Byłam na NFZ ale w Invicta. Z racji wieku i wcześniejszych przejść skorzystalam z jakiegoś tam pakietu na NFZ. Badanie wykonywał lekarz z certyfikatem, na bardzo dobrym sprzęcie. W środę idę prywatnie do mojego, który niestety ma dużo gorszy sprzęt niestety.
 
A miałaś teraz robione na NFZ czy prywatnie ?
Teraz miałam na kasę chorych, 20 idę prywatnie. Aż się boje ile ze mnie zedrą. Na stronie pisze USG 160 zł a konsultacje 120 zł. Chcę USG, tak żebym mogła wszystko zobaczyć i chce żeby też powiedziała co widzi. Ale czy to już będzie konsultacja. Czy podchodzi tylko pod USG.
 
reklama
Teraz miałam na kasę chorych, 20 idę prywatnie. Aż się boje ile ze mnie zedrą. Na stronie pisze USG 160 zł a konsultacje 120 zł. Chcę USG, tak żebym mogła wszystko zobaczyć i chce żeby też powiedziała co widzi. Ale czy to już będzie konsultacja. Czy podchodzi tylko pod USG.
U mojego lekarza konsultacja 150zl , USG 100zl i nie ma USG bez konsultacji, więc w ciąży każda wizyta to 250zl 🙈
 
Do góry