reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, mam takie pytanie do Was. Też macie taki miękki brzuch? Bo od kilku dni mam bardzo miękki i jakby uczucie pustych jelit? Mogłabym ciągle jeść, bo czuje się głodna. Nie wiem czy to dlatego, że ostatnio jem dużo warzyw, owoców i lekkostrawne potrawy.
 
reklama
Ja czuję pod pepkiem, na dole brzucha. A wyczuwasz takie pukanie, czy jeszcze coś innego?
Pukanie czuję w różnych miejscach najczęściej po bokach na wysokości pępka. I raz rozciąganie ciut poniżej pępka na lewo. A dziś coś jak ucisk ,napierania powyżej pępka, dwa razy. Więc nie wiem czy to szkrab tak wysoko.
 
Dziewczyny, mam takie pytanie do Was. Też macie taki miękki brzuch? Bo od kilku dni mam bardzo miękki i jakby uczucie pustych jelit? Mogłabym ciągle jeść, bo czuje się głodna. Nie wiem czy to dlatego, że ostatnio jem dużo warzyw, owoców i lekkostrawne potrawy.
Tak mam taki miękki czasami że aż się zastanawiałam czy wszystko okej. Taki wypompowany. Zapytałam o to lekarkę powiedziała że to normalne i to jest dobre. Też wtedy więcej jem.
 
Pukanie czuję w różnych miejscach najczęściej po bokach na wysokości pępka. I raz rozciąganie ciut poniżej pępka na lewo. A dziś coś jak ucisk ,napierania powyżej pępka, dwa razy. Więc nie wiem czy to szkrab tak wysoko.
Ja miałam raz pukanie powyżej pepka, ale pomyślałam, że żołądek i już się nad tym nie zastanawiałam. Ruchy i tak czuję ciągle pod pepkiem :) czasami mam uczucie jakby obróciło się tam w srodku, raz się nawet przestraszyłam, bo było tak nagle 😁
 
Pukanie czuję w różnych miejscach najczęściej po bokach na wysokości pępka. I raz rozciąganie ciut poniżej pępka na lewo. A dziś coś jak ucisk ,napierania powyżej pępka, dwa razy. Więc nie wiem czy to szkrab tak wysoko.
Ja miałam raz pukanie powyżej pepka, ale pomyślałam, że żołądek i już się nad tym nie zastanawiałam. Ruchy i tak czuję ciągle pod pepkiem :) czasami mam uczucie jakby obróciło się tam w srodku, raz się nawet przestraszyłam, bo było nagle 😁
 
reklama
Do góry