reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja zastanawiałam się nad innymi prywatnymi, ale zaczęłam się wypytywać w Luxmedzie i zdecydowałam się :) badania są potrzebne, dlatego bardzo pilnuje tym bardziej w ciąży. Tak samo jestem pod stala opieką innych specjalistów, do których chodziłam jeszcze przed ciąża :)

Wiesz, ja niestety znam wiele kobiet które prenatalnych nie robią bo po co. Bo szkoda pieniędzy itd. :(
 
reklama
Wiesz, ja niestety znam wiele kobiet które prenatalnych nie robią bo po co. Bo szkoda pieniędzy itd. :(
Nie rozumiem tego, lepiej zawsze mieć pewność i w razie czego można jeszcze coś zrobić. Byłabym gotowa zapłacić tyle ile trzeba, bo to wazne. Poza tym ja jestem trochę taka panikara, wolę sprawdzić dokładnie, wypytać, żeby mieć czysty umysł 😄
 
A nie robić badań to już w ogóle sobie nie wyobrażam 🙈 ale ja chciałam być lekarzem i nadal mam takie różne medyczne zainteresowania
Ja medycznych zainteresowań nie mam, ale badać się trzeba. Przeszłam piekło badań prenatalnych, zabrały mi 6 tygodni życia i do dziś mam traumę, ale i tak uważam, że warto i koniecznie należy.
 
Cześć Dziewczyny, nabawiłam się strasznego kataru, cała noc nie spałam 😭 Lekarza mam dopiero wieczorem. Może podpowiecie jakieś domowe sposoby, żeby sobie ulżyć chociaż trochę?
 
reklama
Do góry