reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
tak, byłam na izbie przyjęć, bo ból był nie do wytrzymania, ale tam mi nie pomogli. Podczas comiesięcznej wizyty u ginekologa powiedziałam o tych bólach i stwierdził kolkę żółciową, zalecił no spę przy kolejnym bólu
Kurczę znajoma tak miała, tzn u niej stwierdzili właśnie kolkę żółciową, a potem kamienie chyba dodatkowo. Po ciąży po prostu poszła na operację usunięcia woreczka, ale w trakcie ciąży nie bardzo było co z tym zrobić. Takie uroki.. :(
 
Hej Dziewczyny, jak tam się czujecie? :)
Ja w miarę dobrze, czasem brzuch mnie trochę ciągnie. No i wchodzenie po schodach jest coraz cięższe. Siedze teraz w domu na urlopie, bo młodsza ma trochę kataru. Może wezmę się na ogarniecie jakiejś listy, co muszę kupić a co mam jeszcze po mlodszej. Mam nadzieję, że na poniedzialkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuchu. Nadal dziwnie mi, po tym jak usłyszałam, że nie wiadomo czy to chłopiec 😁 czuje się całkiem inaczej niż z dziewczynami, co innego mi smakuje, lub nie.
 
Ja w miarę dobrze, czasem brzuch mnie trochę ciągnie. No i wchodzenie po schodach jest coraz cięższe. Siedze teraz w domu na urlopie, bo młodsza ma trochę kataru. Może wezmę się na ogarniecie jakiejś listy, co muszę kupić a co mam jeszcze po mlodszej. Mam nadzieję, że na poniedzialkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuchu. Nadal dziwnie mi, po tym jak usłyszałam, że nie wiadomo czy to chłopiec 😁 czuje się całkiem inaczej niż z dziewczynami, co innego mi smakuje, lub nie.
Schody, skąd ja to znam.. Trochę wejdę i zadyszka 😁 a co teraz jadasz najczęściej? Ja w sumie mieszankę wybuchową.. 🤦‍♀️😄 Mam zmianę smaków co chwilę 😁
 
Hej Dziewczyny, jak tam się czujecie? :)
Tabletki ciągle zażywam, czuję się ok, czasem mnie mdli, szybciej się męczę. Kończymy 19 tygodni więc od jutra śmiało mogę powiedzieć że to już 20 tydzień. O kurczę połowa. Jutro mam Termin. Powinno być to dokładne badanie tzn połówkowe. Trochę się denerwuję, ale i nie mogę doczekać.
 
Ja w miarę dobrze, czasem brzuch mnie trochę ciągnie. No i wchodzenie po schodach jest coraz cięższe. Siedze teraz w domu na urlopie, bo młodsza ma trochę kataru. Może wezmę się na ogarniecie jakiejś listy, co muszę kupić a co mam jeszcze po mlodszej. Mam nadzieję, że na poniedzialkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuchu. Nadal dziwnie mi, po tym jak usłyszałam, że nie wiadomo czy to chłopiec 😁 czuje się całkiem inaczej niż z dziewczynami, co innego mi smakuje, lub nie.
Ja też mam w poniedziałek wizyte i tez mam nadzieję, że się dowiem jaka płeć 😆a w którym tc jesteś ? Też macie już problem ze spodniami ? Ja 18tc i ciągle coś za małe albo biustonosz albo spodnie 😆chodź brzuch jeszcze aż taki duży nie jest
 
Tabletki ciągle zażywam, czuję się ok, czasem mnie mdli, szybciej się męczę. Kończymy 19 tygodni więc od jutra śmiało mogę powiedzieć że to już 20 tydzień. O kurczę połowa. Jutro mam Termin. Powinno być to dokładne badanie tzn połówkowe. Trochę się denerwuję, ale i nie mogę doczekać.
Też tak macie że już nie możecie dłużej postać ?😅ja dziś np tak miałam w kolejce jak stałam w sklepie
 
Tabletki ciągle zażywam, czuję się ok, czasem mnie mdli, szybciej się męczę. Kończymy 19 tygodni więc od jutra śmiało mogę powiedzieć że to już 20 tydzień. O kurczę połowa. Jutro mam Termin. Powinno być to dokładne badanie tzn połówkowe. Trochę się denerwuję, ale i nie mogę doczekać.
Też się denerwuje a mam w poniedziałek . Miejmy nadzieję że będzie wszystko super 🙂daj znać jak coś 🙂
 
reklama
Do góry