reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny, jak się czujecie? :) Mam nadzieję, że Wasze maluszki mają się jak najlepiej <3

Mój termin to 2 sierpnia 2022, właśnie znalazłam to forum szukając odpowiedzi na moje pytania.
Dziewczyny jak często czujecie ruchy dzieciaczka w 22 tygodniu? Powiem szczerze, że 3 dni temu moja malutka dawała mi dość mocne kopniaki, jednego nawet poczuł mój mąż trzymając rękę na brzuch, a od wczoraj nic... ani wczoraj ani dziś nie czułam żadnego ruchu. Trochę się niepokoję. Czy to normalne, że malutka jest mniej aktywna? :(
 
Hej dziewczyny, jak się czujecie? :) Mam nadzieję, że Wasze maluszki mają się jak najlepiej <3

Mój termin to 2 sierpnia 2022, właśnie znalazłam to forum szukając odpowiedzi na moje pytania.
Dziewczyny jak często czujecie ruchy dzieciaczka w 22 tygodniu? Powiem szczerze, że 3 dni temu moja malutka dawała mi dość mocne kopniaki, jednego nawet poczuł mój mąż trzymając rękę na brzuch, a od wczoraj nic... ani wczoraj ani dziś nie czułam żadnego ruchu. Trochę się niepokoję. Czy to normalne, że malutka jest mniej aktywna? :(
A nie było czasem tak że miałaś te dwa dni bardziej aktywne, mniej skupiałaś się na ruchach, byłaś w tym czasie w pozycji siedzącej lub stojącej wtedy podobno mniej czuć. Potem nagle sobie przypomniałaś o innej porze niż ostatnio i no mała spała. Hmmm..... ? Podobno trzeba się nauczyć fazy dnia dziecka. Ja na swoje czucie ruchów czekam.
 
A nie było czasem tak że miałaś te dwa dni bardziej aktywne, mniej skupiałaś się na ruchach, byłaś w tym czasie w pozycji siedzącej lub stojącej wtedy podobno mniej czuć. Potem nagle sobie przypomniałaś o innej porze niż ostatnio i no mała spała. Hmmm..... ? Podobno trzeba się nauczyć fazy dnia dziecka. Ja na swoje czucie ruchów czekam.
 
No,bo to prawda :D ja wiem kiedy się położyć,albo co zrobić by poczuć rybkę :) Najczęściej się rusza jak się poruszam,zjem i położę :). Wczoraj się specjalnie najadłam i położyłam i nawet mąż pod ręką poczuł ruch :)
 
Czy któraś z was ma ból żeber przy lekkim nacisku ?
Mąż się zapomniał i szturchnał mnie mocno palcami (coś jak do łaskotek) na tej wysokości. Zaraz po było okej, ale ból pojawił się później. Przy siedzeniu na kanapie i leżeniu na tym boku. Miała też nerwowy dzień.
I teraz nie wiem już popędzić do lekarza czy spokojnie czekać na piątek na wizytę ?
 
Ostatnia edycja:
Czy któraś z was ma ból żeber przy lekkim nacisku ?
Mąż się zapomniał i szturchnał mnie się mocno palcami (coś jak do łaskotek) na tej wysokości. Zaraz po było okej, ale ból pojawił się później. Przy siedzeniu na kanapie i leżeniu na tym boku. Miała. Też nerwowy dzień.
I teraz nie wiem już popędzić do lekarza czy spokojnie czekać na piątek na wizytę ?
ja miałam bardzo silne bóle pod prawym żebrem przez około tydzień i była to kolka żółciowa
 
reklama
Do góry