reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Nie, nie.. tylko na NFZ
Moj lekarz jest na tyle fajny, ze nie nam potrzeby isc prywatnie
Ja chodziłam prywatnie i nie byłam zadowolona teraz na NFZ przeszłam do innego .. narazie miałam jedna wizytę wydawało się okej zobaczymy później . Przynajmniej się czymś zainteresowal a nie tak jak tamten tylko szybko obsłużyć
 
Teraz czuję się bardzo dobrze , czasem lekko tylko głowa mnie boli ale właśnie dziwi mnie to że tylko raz wymiotowałam w pierwszym trymestrze
Nie masz czym się martwić, nawet powinnaś się cieszyć ;) ja dopiero teraz nabrałam sił i mogę już jeść więcej. U mnie bardziej teraz nieprzespane noce i zadyszki jak wchodzę po schodach, oczywiście też zaczyna boleć kręgosłup. Robi się też fajna pogoda, więc przyda się moc na spacery 😁
 
Nie masz czym się martwić, nawet powinnaś się cieszyć ;) ja dopiero teraz nabrałam sił i mogę już jeść więcej. U mnie bardziej teraz nieprzespane noce i zadyszki jak wchodzę po schodach, oczywiście też zaczyna boleć kręgosłup. Robi się też fajna pogoda, więc przyda się moc na spacery 😁
A w którym tc jesteś ?😄 Mnie też czasem boli kręgosłup, właśnie pogoda mnie cieszy bo się zażyje słońca żeby była większa energia, a czy już lekarz dawał Ci jakieś skierowanie do położnej ?
 
A w którym tc jesteś ?😄 Mnie też czasem boli kręgosłup, właśnie pogoda mnie cieszy bo się zażyje słońca żeby była większa energia, a czy już lekarz dawał Ci jakieś skierowanie do położnej ?
Jestem w 17 tyg+3d :) mnie boli jak dłużej siedzę, albo pichcę coś w kuchni. Lekarz nic nawet nie mówił o położnej, ale u mnie jest, że w każdej chwili mogę sama się zapisać nie mając skierowania, bo mam prywatna opiekę medyczną.
A jakieś witaminki moze teraz bierzesz?
 
Jestem w 17 tyg+3d :) mnie boli jak dłużej siedzę, albo pichcę coś w kuchni. Lekarz nic nawet nie mówił o położnej, ale u mnie jest, że w każdej chwili mogę sama się zapisać nie mając skierowania, bo mam prywatna opiekę medyczną.
A jakieś witaminki moze teraz bierzesz?
A wiesz już jaka położna wybrać ? Bo ja w swoim mieście nie mam pojęcia o żadnych 😄
Ja biorę pregna plus i pregna dha ;) plus Wit c i D a Ty? To pierwsza ciąża czy nie ?;)
 
reklama
Do góry