reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja mam juz prawie 21 tydzien, tez tylko sporadycznie delikatne smyranie, ale to prwnie dlatego, ze to moja pierwsza ciąża, a do tego moja waga jest wysoka, ale w pn i wtorek mialam usg i wazne, ze zobaczyłam, ze malutka sie rusza, wszystko ogolnie dobrze :)
Mi się zdawało że dwa razy że coś poczułam, oprócz skaczącego brzucha to nic nie zaobserwowałam. Wizyta za tydzień, dziś udało mi się receptę na tabletki przeciw wymiotne uzyskać. Biorę co drugi dzień.
 
Ja przez całą ciążę nie mam żadnych typowych zachcianek, ani objawów :D a zgagi nigdy nie miałam i ostatnio właśnie pytałam koleżanki co to za uczucie :D
U mnie były zachcianki najpierw na kluski śląskie, kopytka, pierogi z mięsem. Później ciągle jadłam kiełbasę 😂 teraz mi dopiero przeszło, ciągle wyrzywka i owoce kilogramami. Wracam też do dań, które jadłam x lat temu, ale to jest silniejsze 😁 przeszłam już mdłości, wymioty i właśnie nieszczęsną zgage. Dopiero teraz czuję się lepiej :)
 
Mi się zdawało że dwa razy że coś poczułam, oprócz skaczącego brzucha to nic nie zaobserwowałam. Wizyta za tydzień, dziś udało mi się receptę na tabletki przeciw wymiotne uzyskać. Biorę co drugi dzień.
Ja już kilka razy czułam jakby takie puknięcia po posiłkach, jak położyłam się na plecach. Wcześniej bardziej takie delikatne drgania. Myślę, że jest już to Dzidziulek :)
 
Ja przez całą ciążę nie mam żadnych typowych zachcianek, ani objawów :D a zgagi nigdy nie miałam i ostatnio właśnie pytałam koleżanki co to za uczucie :D
To okropne uczucie 🙈 pierwszy raz doświadczyłam tego w drugiej ciąży. Pod koniec ciąży była już tak silna, że spałam z kartonem mleka, bo tylko to mi pomagało. Myślałam, że mi przełyk wypali. Po ciąży przeszło. Teraz na razie pojawia się od czasu od czasu i lekka. Mam nadzieję, że nie będzie tak silna jak poprzednia.
 
Ja mam juz prawie 21 tydzien, tez tylko sporadycznie delikatne smyranie, ale to prwnie dlatego, ze to moja pierwsza ciąża, a do tego moja waga jest wysoka, ale w pn i wtorek mialam usg i wazne, ze zobaczyłam, ze malutka sie rusza, wszystko ogolnie dobrze :)
U mnie też będzie dziewczynka :) na kiedy masz termin? Ja na13sierpien
 
Współczuję wam tej bezsenności. Mnie w tej ciąży jeszcze nie dopadła, ale w poprzedniej tak miałam, z tym że wtedy odsypialam rano albo w dzień a teraz nie miałabym takiej możliwości. Ja w nocy śpię bez problemu, może mało wygodnie bo moja prawie dwulatka rozwala się strasznie ale mam nadzieję, że w kwietniu przeniesie się już do swojego nowego łóżka.
Mdłości nie mam już w ogole, jem też bardzo dużo niestety ale jak nie zjem co 2-3h to mi się mdlo robi.
Jutro mam wizytę, już się nie mogę doczekać.
Też mam taki apetyt już jak nie zjem dłużej obiadu to już mi nie dobrze 😄
 
reklama
A najlepsze jest to, ze moj lekarz na NFZ mi takie fajne zdjecia robi :) a kolezanka chodzi prywatnie, tez juz ma 20 tydzien a zdjecia ma tylko z pierwszych dwoch wizyt .. powiedziala, ze nawet nie ma co mężowi pokazac 🤦🏽‍♀️ To niby taki drobiazg, ale to cieszy jak mozna najbliższym pokazac te zdjecia 😊😊
Chodzisz tylko na NFZ czy prywatnie też ? ;)
 
Do góry