reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jak się czujecie? Ja ogólnie dobrze, chociaż jakieś przeziębienie mi się przyplatalo i mam trochę kataru i głowa mnie boli.
Kiedy macie USG połówkowe? W którym tyg ciąży?
1.04 to będzie mój 19 tc. U mnie połówkowe robią od 18 do 20 tygodnia ciąży. A samopoczucie ok. Dokucza mi wysuszona śluzówka nosa i popękane w nim naczyńka, ale naszczescie nie zdarzyło mi się krwotok z nosa. Tylko odrobina krwi gdy mam katar.
 
reklama
Jak się czujecie? Ja ogólnie dobrze, chociaż jakieś przeziębienie mi się przyplatalo i mam trochę kataru i głowa mnie boli.
Kiedy macie USG połówkowe? W którym tyg ciąży?
Ja właśnie wychodzę z covida 🤦‍♀️ tak due cieszylam jak zaczęłam 2 trym. ze w końcu się poczuje lepiej i nagle brak smaku i wechu 🤷‍♀️
 
Wszyscy piszą że twardy brzuch to nie dobrze. A mi się wydaje że mój ostatnio jest za miękki. Jak stoję to jest okej ale jak leżą na plecach czy boku to jest luźniejszy. Czy to ok ? Jaki jest wasz brzuch ?
Stresuję się tym trochę bo w poprzednich ciążach tego nie miałam, nie miałam też brzucha do przodu na tym etapie. Może to przez to że może być chłopak ?
 
Ja właśnie wychodzę z covida 🤦‍♀️ tak due cieszylam jak zaczęłam 2 trym. ze w końcu się poczuje lepiej i nagle brak smaku i wechu 🤷‍♀️
Kochana znam to 12/13 tygodniu przeszłam Covid też byłam zadowolona że kończę 12 tydzień i przestanę wymiotować będzie lepiej. Niestety ze szkoły córki przyniosły Virus. I jeden dzień z gorączką i bólem mięśni, jeden bez smaku i dwa następne z bólem gardła do tego wróciły wymioty. Trzymam kciuki by teraz było już tylko lepiej.
 
Wszyscy piszą że twardy brzuch to nie dobrze. A mi się wydaje że mój ostatnio jest za miękki. Jak stoję to jest okej ale jak leżą na plecach czy boku to jest luźniejszy. Czy to ok ? Jaki jest wasz brzuch ?
Stresuję się tym trochę bo w poprzednich ciążach tego nie miałam, nie miałam też brzucha do przodu na tym etapie. Może to przez to że może być chłopak ?
 
Mój brzuch raz jest twardy, a raz miękki do tego stopnia, że nam wrażenie, że dziecka tam nie ma. Nie czuje go wtedy kompletnie.
Ja już mam bardzo widoczny brzuch, ale jak W każdej ciąży ogóle nie taka okrągła się zrobilam. Chociaż ja nie jestem szczupła więc zawsze byłam bardziej okrągła, poprostu teraz jestem jeszcze bardziej 😁
 
Jak się czujecie? Ja ogólnie dobrze, chociaż jakieś przeziębienie mi się przyplatalo i mam trochę kataru i głowa mnie boli.
Kiedy macie USG połówkowe? W którym tyg ciąży?
Ja bardzo dobrze, USG połówkowe mam 30 marca , czyli u mnie w 21 tc. Też mam wysuszone śluzówki w nosie i ogólnie całe ciało przesuszone
 
reklama
Do góry