reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja mało:( maksymalnie litr, a cwiczycie? Ja jeżdżę na rowerze stacjonarnym codziennie około 20 min dla ruchu po prostu lub idę na spacer
Tylko spacery i to nie codziennie, ale jak już idę to tak ponad godzinę mnie nie ma. Moje spacery zawsze kończą się zadyszka pod górkę. Tak to jest jak się mieszka na sporej górce, zejść łatwo wrócić nie koniecznie.
 
Czy jest tu ktoś kto ma 24 lata i to będzie jego pierwsze dziecko i się stresuje trochę ?😅
Trzymam za ciebie kciuki, ja swoje pierwsze miałam w podobnym wieku. I szczerze wydaje mi się że teraz się bardziej stresuje z trzecim niż wtedy. Jak masz wątpliwości pytania to dawaj śmiała, myślę że każda tutaj pomoże je rozwiać.
 
Jak to jest u was ? Chodzicie też na NFZ do ginekologa? ;) Ja chodziłam prywatnie jakoś mi nie odpowiadał zmieniłam ...
Ja chodze na NFZ, ale to tylko dlatego, ze moja pani doktor, do ktorej chodzilam prywatnie, skierowała mnie do niego, na patologie ciazy, moja ciąża jest od poczatku uważana za wysokiego ryzyka, dlatego, ze w przeszłości mialam zator płuc…
I musze przyznać, ze chyba lepiej trafic nie moglam, lekarz z prawdziwego powołania .. super
 
Trzymam za ciebie kciuki, ja swoje pierwsze miałam w podobnym wieku. I szczerze wydaje mi się że teraz się bardziej stresuje z trzecim niż wtedy. Jak masz wątpliwości pytania to dawaj śmiała, myślę że każda tutaj pomoże je rozwiać.
Dzięki :) szczerze to nawet nie wiem o co pytać bo mało wiem 😅ale zapytam czy położna wybiera się wcześniej samemu czy lekarz proponuje jakąś ? W jakim tc można już mieć kontakt z położna ?
 
Ja chodze na NFZ, ale to tylko dlatego, ze moja pani doktor, do ktorej chodzilam prywatnie, skierowała mnie do niego, na patologie ciazy, moja ciąża jest od poczatku uważana za wysokiego ryzyka, dlatego, ze w przeszłości mialam zator płuc…
I musze przyznać, ze chyba lepiej trafic nie moglam, lekarz z prawdziwego powołania .. super
To super że dobry lekarz! Ja życzę żeby wszystko było dobrze :)
 
Na nfz naleza sie tylko 3 usg. Niestety takie procedury. Na nfz moga zbadać na fotelu lub sie po prostu uśmiechnąć. Dlatego ja zrezygnowałam z nfz bo raz ze trzeba bylo dojechać i szkoda czasu, a dwa raz w miesiącu ja musze mieć pewność, że w środku jest dobrze. 😒
Dlatego jak ktoś prowadzi ciaze na nfz dla skierowań itp to niech raz w miesiacu idzie sobie do kogoś na usg, aby mieć pewność że jest ok. Lekarz na nfz nie musi wiedzieć o tym :)
Oj, pierwsze slysze, ze tak jest, mi na kazdej wizycie robi usg, drukuje po kilka zdjęć.. bicie serduszka, w całości, profil twarzy, to chyba nie procedury, a po prostu olewające podejście lekarza
 
reklama
Chłopiec czy dziewczynka? 🙂
Kto jeszcze zna płeć? Myślicie już o imionach? U nas prawdopodobnie będzie Filip albo Tymon, ale czekam jeszcze na wizytę 23 marca, żeby lekarz potwierdził, że to chłopiec, bo jakoś pomimo zdjęcia nie mogę w to uwierzyć 😁
U mnie miał być Franek, ale jedbak sie okazalo, że jest Oliwia 🙈😊
 
Do góry