reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, we wtorek robiłam wymaz z pochwy, dziś przyszły wyniki. Wyhodowali liczne kolonie grzybow drożdzakopodobnych. Mój lekarz wyjechał, jego zmiennik nie odbiera... Czy jest coś co mogę brać bez recepty? Ewentualnie, czy polecacie korzystanie z receptomatu?
Ja brałam zawsze kadefungin i super pomagał,w ciąży tez mogę go brać.

Nie wiem czy jest w Pl dostępny … 🙈
 
reklama
Wracam po wizycie u ginekologa w związku z plamieniem dzisiaj. Z dzidziusiem wszystko ok, urósł ładnie, serduszko bije. Lekarz powiedział o małym krwiaku, ale ma się podobno wchłonąć. Trochę zmartwił mnie (mimo, ze nie kazał się martwić) jakąś przepukliną, która podobno ma zaniknąć po 10 tygodniu ciąży. Jak nie urok, to… wiadomo co. Wiec jak uspokoił mnie, ze plamienie było niegroźne, tak dał teraz nowe obawy czy ta przepuklina faktycznie zniknie, czy coś może pójść nie tak. Masakra 😅
Ja byłam na USG w 10+4 i też powiedział mi, o przepuklinie pępowinowej ale że na ten moment to jest jeszcze ok i może się wchłonąć... Więc staram się myśleć pozytywnie.
 
Mnie okrutnie zsypało pryszczami i odpowiem jako farmaceutka, że spokojnie można te wszystkie maści/żele stosować, bo nie substancje nie przenikają do krwiobiegu. Jedynie preparaty z dużą zawartością retinolu (Wit .A) są bezwzględnie zakazane.
To dziekuje bo jak byłam u dermatologa to dal mi kazanie że nic nie można I przepisał jakieś maści ale w trybie wyjątkowym...
 
Hej,
Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja ...ginekolog wysłał mnie na szczepienie...8 tydzień i 6 dzień...jadę, stoję w kolejce wkurzona, że nieogarnięte na maxa tam wszystko...po czym stoję i czekam a Pani wystawiła dyskwalifikacje do szczepienia i kazała przyjść w 15 tygodniu...A u Was jak?
 
Hej,
Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja ...ginekolog wysłał mnie na szczepienie...8 tydzień i 6 dzień...jadę, stoję w kolejce wkurzona, że nieogarnięte na maxa tam wszystko...po czym stoję i czekam a Pani wystawiła dyskwalifikacje do szczepienia i kazała przyjść w 15 tygodniu...A u Was jak?
Wkurzyłam się, zadzwonił ten lekarz i przepisał mi globulki clotrimazolum, a teraz czytam, że niewskazane w I trymestrze ciąży. Strata kasy ta teleporada🤦

Tak czytam te wasze historie i zastanawiam się co to za lekarze… coraz więcej tutaj dziwnych historii…
 
reklama
Do góry