reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mam dziś bardzo słaby dzień. . Wszystko widzę w czarnych barwach i panicznie boję się, co z dzieckiem, czy na wizycie będzie wszystko ok... Też tak macie? Myślicie, że to przez hormony?
 
A jakie zabobony?
Dotyczące smaków kwaśne, słodkie albo wyglądu i samopoczucia w ciąży 😉. Przykładowe słodkie na dziewczynkę, kwaśne na chłopca. Gorsza cera na dziewczynkę, ładna na chłopca. To wszystko oczywiście z przymrużeniem oka bo tak naprawdę każda z nas na szansę 50/50🙂. Takie rzeczy bardziej w formie rozrywki i oderwania myśli. Nie mniej jednak fajnie jest poobserwować siebie i swoje odczucia w ciąży.
My już mamy dwie córeczki i sama się zastanawiam czy będzie trzecia a czy jednak synuś 🙂
 
Dotyczące smaków kwaśne, słodkie albo wyglądu i samopoczucia w ciąży 😉. Przykładowe słodkie na dziewczynkę, kwaśne na chłopca. Gorsza cera na dziewczynkę, ładna na chłopca. To wszystko oczywiście z przymrużeniem oka bo tak naprawdę każda z nas na szansę 50/50🙂. Takie rzeczy bardziej w formie rozrywki i oderwania myśli. Nie mniej jednak fajnie jest poobserwować siebie i swoje odczucia w ciąży.
My już mamy dwie córeczki i sama się zastanawiam czy będzie trzecia a czy jednak synuś 🙂
Ja w pierwszej ciążę jadłam słodycze na potęgę, każdy mówił, ze córka będzie a jest syn.
 
Dotyczące smaków kwaśne, słodkie albo wyglądu i samopoczucia w ciąży 😉. Przykładowe słodkie na dziewczynkę, kwaśne na chłopca. Gorsza cera na dziewczynkę, ładna na chłopca. To wszystko oczywiście z przymrużeniem oka bo tak naprawdę każda z nas na szansę 50/50🙂. Takie rzeczy bardziej w formie rozrywki i oderwania myśli. Nie mniej jednak fajnie jest poobserwować siebie i swoje odczucia w ciąży.
My już mamy dwie córeczki i sama się zastanawiam czy będzie trzecia a czy jednak synuś 🙂
A my dwóch synów i fajnie byłoby mieć teraz córeczkę. Na te zabobony się nie nastawiam. Miałam dwie skrajnie różne ciąże i dwóch chłopców. Za to sprawdził mi się chiński kalendarz i ramzi w obu ciazach :)
 
reklama
Mam dziś bardzo słaby dzień. . Wszystko widzę w czarnych barwach i panicznie boję się, co z dzieckiem, czy na wizycie będzie wszystko ok... Też tak macie? Myślicie, że to przez hormony?
Niestety tez tak miałam , i niestety przeczucie mnie nie myliło . Byłam dziś na usg , serduszko owszem słuchać jednak tętno bardzo słabe 122 w 6 tyg 2dnii . Pani doktor stwierdziła ze pęcherzyk zoltkowy jest spłaszczony i widok usg nie rokuje dobrze. Nawet nie założyła karty ciąży … stwierdziła , żebym się nienastawiala na ta ciąże i kazała przyjść za tydzień sprawdzić co dalej z tego będzie 😥
 
Do góry