reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Wczoraj miałam 1 prenatalne i wszystko wygląda dobrze. Klusek na 5cm, wszystko na swoim miejscu, łożysko tworzy się na przedniej ścianie, serduszko w porządku. Na USG widać było jakby się uśmiechało. No i na 60% dziewczynka Aczkolwiek jeszcze nic nie jest pewne.]
 

Załączniki

  • 20220119_130814.jpeg
    20220119_130814.jpeg
    57,9 KB · Wyświetleń: 193
Ostatnia edycja:
reklama
Wczoraj miałam 1 prenatalne i wszystko wygląda dobrze. Klusek na 5cm, wszystko na swoim miejscu, łożysko tworzy się na przedniej ścianie, serduszko w porządku. Na USG widać było jakby się uśmiechało. No i na 60% dziewczynka Aczkolwiek jeszcze nic nie jest pewne. Zobacz załącznik 1359582
Nawet nie wiesz jak bardzo dzisiaj potrzebowałam dobrych informacji 😘😘😘

Ciesze się Twoim szczęściem, dużo spokoju ❤️
 
Jestem w 8 tygodniu ciąży i nie miałam ani razu wymiotów, tylko same mdłości czy u was też tak jest ? Czy to normalne, czy powinnam się przejmować ?
nie powinnaś :) Ja jestem 9tc, prawie 10 tc prawdę mówiąc i nie licząc mdłości od czasu do czasu (ale też nie są jakoś przesadzone) czuję się naprawdę dobrze - nie licząc bólu piersi. ;) Moja ginekolog powiedziała, ze to całkowicie normalne, nie każda kobieta przechodzi ciąże "typowo".;)
 
Dziewczyny pomocy. Mam zrobić oznaczenie białek PAPPA i betę metodą kryptor. Tydzień później mam USG 1 trymestru.
Ale teraz pojawił się problem, bo w laboratorium, padło pytanie, czy mają to być gołe wyniki, czy z jakimś raportem?
Pozdrawiam
 
To nie ma nic wspólnego z radością 😉 moja mama i ciocie dobrze się czuły w ciąży, nie miały wymiotów na pewno, ewentualnie leciutkie mdłości. Myślałam, ze tez tak będę mieć, ale jednak to zależy od sytuacji, bo nawet ta sama kobieta może mieć inaczej w różnych ciążach. Moja mama będąc w ciąży ze mną nie miała nawet mdłości, a jak widzicie żyje, pisze do Was i mam się dobrze, wiec niech mdłości nie będą Waszym wyznacznikiem, raczej postrzegajcie się jako szczęściary 👍
Moja mama ze mną w ciąży nie miała żadnych wymiotów. Dwa lata później z moją siostrą męczyło ją okrutnie do końca 5 miesiąca. Mi nic nie jest w ciąży, moja siostra rodzi za dwa tygodnie i zdychała z wymiotami, bo inaczej tego określić nie można, do 6 miesiąca. Śmieję się z tą radością, bo i tak źle, i tak niedobrze. Jak mnie pobolewał brzuch to się denerwowałam, teraz mnie nic nie boli i też się denerwuję 🤪
 
To nie ma nic wspólnego z radością 😉 moja mama i ciocie dobrze się czuły w ciąży, nie miały wymiotów na pewno, ewentualnie leciutkie mdłości. Myślałam, ze tez tak będę mieć, ale jednak to zależy od sytuacji, bo nawet ta sama kobieta może mieć inaczej w różnych ciążach. Moja mama będąc w ciąży ze mną nie miała nawet mdłości, a jak widzicie żyje, pisze do Was i mam się dobrze, wiec niech mdłości nie będą Waszym wyznacznikiem, raczej postrzegajcie się jako szczęściary 👍
To pewnie zależy od organizmu, też każda ciąża jest inna i chyba nie ma reguły 😌
 
reklama
Do góry